Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Dominik Woźniak
średnia 5.00 z 3 opinii

lekarz dentysta Dominik Woźniak

Specjalizacje:

Stomatolog

Lekarz umożliwia rezerwację wizyt w gabinecie


O lekarzu

Trident jest gabinetem stomatologicznym o kameralnym charakterze, umiejscowionym na osiedlu Ruczaj w dzielnicy Dębniki (ul. Lubostroń 22G/25, klatka pod przełączką, I piętro, oferującym rzetelne usługi stomatologiczne w miłej, intymnej atmosferze. Zapewniamy odpowiedni czas wizyty oraz stały skład godnych zaufania lekarzy stomatologów z doświadczeniem zawodowym, bardzo dobrą jakością oferowanych usług, uczciwość i gwarancję trwałości na oferowane usługi stomatologiczne. Proponujemy korzystne godziny przyjęć, indywidualną możliwość dopasowania godzin wizyt pacjenta poza stałymi godzinami przyjęć, rejestrację on-line, telefoniczną oraz przez e-mail.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (stomatolog)

Znieczulenia GRATIS

Aktualne ceny za pakiety i promocje w wybrane dni na naszej stronie www.trident.krakow.pl

przy uzupełnieniach protetycznych podana jest cena za całość usługi bez dopłat za ew. dodatkowe wizyty, wyciski czy korony tymczasowe.

przy uzupełnieniach protetycznych podana jest cena za całość usługi bez dopłat za ew. dodatkowe wizyty, wyciski czy korony tymczasowe.

pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

1 Wybierz termin wizyty 2 Potwierdź dane 3 Gotowe!
następny tydzień ›

Kwiecień 2024

Godzina
Poniedziałek
22.04
Wtorek
23.04
Środa
24.04
Czwartek
25.04
Piątek
26.04
Sobota
27.04
Niedziela
28.04

14:00

15:00

16:00

17:00

15:00 - 16:00

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 3

|

Średnia Ocen: 5

Po prostu super specjalista, bardzo przyjemny, jestem ogromnie wdzięczna, przesympatyczny! Lekarz dentysta woźniak, jest bardzo kontaktowy, o wysokiej kulturze osobistej! świetnie przygotowany! Zasługuje na najwyższe uznanie! Szczerze polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Byłam na wizycie u Dr. Dominika Woźniaka i jestem mile zaskoczona. Obsługa miła i sympatyczna, gabinet wygląda profesjonalnie, a sama wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze. Dzięki podejściu Pana Doktora opadł ze mnie strach. Zabieg przebiegł szybko i był skuteczny. I co ważne - bezbolesny. Polecam usługi Pana Doktora.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo dobry lekarz. Z mamą korzystam z usług tego dentysty, zawsze były to wizyty bezbolesne, nie ukrywam, że jest to dla mnie najważniejsze, efekt końcowy też w zupełności mnie satysfakcjonował.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Kraków - znani lekarze

Bożena Kozanecka diabetolog, Maria Smarzowska stomatolog, Mieczysław Słowik chirurg, Elżbieta Biernat neurolog, Ewa Wiehler dermatolog, Magdalena Jarosz radiolog, Izabella Niekowal stomatolog, Krzysztof Bereza ginekolog, Zofia Skowrońska-Oleksik kardiolog, Joanna Śliwa weterynarz, Urszula Wyrwicz-Petkow neurolog, Marta Zwolska neurolog, Marek Banach internista, Izabella Stańczyk stomatolog, Małgorzata Staszczyk stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Kraków?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza