Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz dentysta Mariusz Piotrowski

Specjalizacje:

Stomatolog

O lekarzu

Mariusz Piotrowski jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
(1990-1995). Specjalizację ze stomatologii ogólnej otrzymał w 1999 roku.
Od 2000 roku był współwłaścicielem mieszczącego się w Krakowie Centrum Periodontologiczno-Endodontycznego GLOBUS aż do jego rozwiązania w 2018 roku.

Obecnie jest założycielem i współwłaścicielem Dental Space, w którym zgodnie z zainteresowaniami medycznymi zajmuje się endodoncją i implantologią.

Jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej (OSIS), Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI), międzynarodowych organizacji implantologicznych DGOI i ICOI, Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE), Europejskiego Stowarzyszenia Endodontycznego (ESE).

Uczestnik wielu konferencji i szkoleń zarówno krajowych, jak i zagranicznych z zakresu endodoncji, stomatologii estetycznej oraz implantologii ( Lizbona, Barcelona, Wiedeń, Goteborg, Stockholm, Berlin).

Kontynuację szkolenia podyplomowego z zakresu implantologii podjął na Uniwersytecie W. Gethego w Frankfurcie nad Menem ( w latach 2009-2010) oraz na Uniwersytecie Nowojorskim (New York University College of Dentistry), gdzie ukończył dwuletni program edukacyjny z zakresu implantologii: Implant Continuum Education NYU & OSIS & CEIA Advances in Implantology and Oral Rehabilitation ( w latach 2010-2011).

Doktor Piotrowski ukończył liczne kursy doszkalające m.in na Uniwersytecie Uppsala w Szwecji oraz na Uniwersytecie Medycznym w Wiedniu, pod okiem znanych światowych implantologów i endodontów.

Wolny czas najchętniej spędza w towarzystwie rodziny biegając na nartach, jeżdżąc na rowerze czy uprawiając turystykę górską. Największą jednak satysfakcję daje mu nurkowanie.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięKraków - znani lekarzeSzukasz stomatologa z miejscowości Kraków?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza