Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Danuta Jakubowska

Specjalizacje:

Internista, Pulmonolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 47
Ostatnie 7 dni 386
Odsłon w zeszłym miesiącu 1588

O lekarzu

Szukasz rzetelnej opinii? Od jakiegoś czasu odczuwasz nieprzyjemne symptomy w Twoim ciele? Analizujesz, który lekarz Cię zdiagnozuje? Lekarz Danuta Jakubowska jest dyplomowanym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz diagnozowaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które alarmują pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje wahania oraz zleci okresowe badania profilaktyczne. Po przeprowadzonych badaniach opracowuje dedykowany plan i sposób leczenia. Przeważającymi zaburzeniami, które lekarz Danuta Jakubowska diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Danuta Jakubowska zgłoś się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno zarekomenduje, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Warszawa (woj. mazowieckie), Danuta Jakubowska przyjmuje w placówce Przychodnia CMD, adres: ul. Wałbrzyska 46. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (pulmonolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięWarszawa - znani lekarze

Grażyna Broda internista, Maciej Puchniewicz anestezjolog, Inga Chlewicka kardiolog, Kamila Pawłowska-Sierota stomatolog, Marcin Nowak chirurg plastyczny, Ewelina Kossuth stomatolog, Ryszard Pogorzelski chirurg, Dorota Ostrowska-Karwat terapeuta, Marek Grzegrzółka internista, Renata Pomorska neurolog, Katarzyna Krakowiak stomatolog, Krzysztof Drabik neurochirurg, Marta Knopp stomatolog, Magdalena Conde internista, Artur Pietrzyk stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Warszawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza