Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Bogdan Obuchowicz

Specjalizacje:

Internista, Lekarz rodzinny

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 44
Ostatnie 7 dni 341
Odsłon w zeszłym miesiącu 1517
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 3

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od jakiegoś czasu dają we znaki niepokojące bodźce w Twoim organizmie? Zgłębiasz wiedzę, który lekarz Cię zdiagnozuje? Lekarz Bogdan Obuchowicz jest właściwym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które alarmują pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje pytania oraz skieruje do innego specjalisty. Po wszystkich badaniach przygotuje dedykowany plan i sposób leczenia. Przeważającymi chorobami, które lekarz Bogdan Obuchowicz diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Bogdan Obuchowicz umów się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno zarekomenduje, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Warszawa (woj. mazowieckie), Bogdan Obuchowicz przyjmuje w gabinecie SZPZLO Warszawa - Rembertów, ul. Dwóch Mieczy. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (lekarz rodzinny)
Informacja o cenie za wizytę ma charakter poglądowy.
Szczegółową cenę uzyskasz podczas bezpośredniego kontaktu z lekarzem.

Miejsce przyjęć i kontakt


ul. Dwóch Mieczy, Warszawa, Rembertów

pokaż telefon

Brak mapy. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięWarszawa - znani lekarze

Marzena Zmarlak weterynarz, Włodzimierz Wróblewski ortopeda, Małgorzata Kanonowicz pediatra, Marcin Radkowski internista, Adam Pieniążek internista, Marian Pietrzykowski ginekolog, Paulina Nycz dietetyk, Dorota Białas-Niedziela okulista, Zofia Gorczyca fizjoterapeuta, Monika Nowacka-Odyniec diagnosta, Grażyna Ambroziak pediatra, Piotr Strzelczyk ortopeda, Magda Trojanowska internista, Zofia Bilińska internista, Mirosław Dziuk internista

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Warszawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza