Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Agnieszka Plata
średnia 5.00 z 2 opinii

lekarz dentysta Agnieszka Plata

Specjalizacje:

Stomatolog


O lekarzu

Jestem lekarzem stomatologiem praktykującym od 13 lat. W tym czasie miałam przyjemność pracować z pacjentami w każdym wieku, szkoląc się ze specjalistami w Polsce i za granicą. W mojej praktyce przykładam szczególną uwagę do tego, by wizyta oprócz oczywistych medycznych korzyści była komfortowym i relaksującym doświadczeniem.

Gabinet mieści się na Białym Prądniku. Pierwsze piętro zapewnia większą intymność i poczucie bezpieczeństwa przed i po wizycie. Gabinet ma bogate zaplecze diagnostyczne i lecznicze m.in. aparat rentgenowski z radiowizjografem, mikroskop stomatologiczny i specjalistyczny sprzęt endodontyczny. Dzięki temu proste ale również skomplikowane zabiegi mogą być przeprowadzane na miejscu wraz z diagnostyką.

Jestem absolwentką Wydziału Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Po studiach odbyłam praktyki w klinice Dr T. Redlicha w Stuttgarcie i współpracowałam z kilkoma krakowskimi gabinetami dentystycznymi. Stale aktualizuję moją wiedzę stomatologiczną na szkoleniach, sympozjach i konferencjach, by móc zaoferować moim pacjentom usługi na najwyższym poziomie. Zapraszam serdecznie do gabinetu Stomatologia Nad Sudołem.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 2

|

Średnia Ocen: 5

Pani doktor ma rewelacyjne podejście do pacjenta, bardzo empatyczne. Miła, życzliwa, no i fachowa w działaniu - jestem mega zadowolona z zabiegów i jeżeli będę w przyszłości potrzebować pomocy dentystycznej, na pewno skorzystam z usług tej lekarki.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

W gabinecie panuje bardzo przyjazna atmosfera, dzięki czemu pacjent się mniej boi zabiegu. Pani doktor jest również świetnym fachowcem - pierwszy raz nie mam żadnych zastrzeżeń co do efektów leczenia :)

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Kraków - znani lekarze

Przemysław Włodek internista, Magdalena Pirowska dermatolog, Angieszka Komor lekarz medycyny estetycznej, Julia Ostrowska optometrysta, Joanna Mazur stomatolog, Piotr Rychlak kardiolog, Adam Bulski fizjoterapeuta, Beata Brzezińska-Kolarz internista, Krystyna Wicher-Kawińska pediatra, Teresa Wojtyła-Baran laryngolog, Lech Nurkowski stomatolog, Anna Wrzosek anestezjolog, Fahd Saif stomatolog, Jerzy Dropiński kardiolog, Piotr Kochowicz psycholog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Kraków?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza