Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Agnieszka Dobracka
średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz stomatolog Agnieszka Dobracka

Specjalizacje:

Stomatolog

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Dokucza Ci ból zębów? A być może chcesz mieć powalający uśmiech? Bez względu na to, co Ci dolega, należy umówić się na profilaktyczny przegląd Twoich zębów. lekarz dentysta Agnieszka Dobracka leczy całe rodziny w zakresie stomatologii estetycznej i innych. Jesteśmy przekonani, że lekarz dentysta Agnieszka Dobracka jest rzetelnym dentystą w Twoim mieście, dla którego jest kluczowe podejście do pacjenta i jakość usług oraz radość pacjenta przed i po zabiegu. A Przebiega to w relaksującej atmosferze i w korzystnych dla pacjenta terminach. Dentysta na ogół zajmuje się ogólną opieką stomatologiczną, stomatologią estetyczną, protetyką, np. zepsutym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów również wykonaniem prostych ale również skomplikowanych zabiegów. Stomatolog diagnozuje powstałe zmiany patologiczne i decyduje o metodzie leczenia, co gwarantuje niesamowite efekty. Jeśli poszukujesz świetnego dentysty doskonale wyszukałeś. W mieście - Warszawa (woj. mazowieckie), Agnieszka Dobracka przyjmuje w gabinecie STOMATOLOGIA dr Kozarzewska, adres: ul. Puszczy Solskiej 3. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Perfekcyjna. Bardzo zaangażowana. Przesympatyczna, jest 100% zaangażowana. Dysponuje olbrzymią wiedzą, świetnie przygotowana, stawia bardzo trafne diagnozy, bardzo polecam!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Warszawa - znani lekarze

Anna Sygocka internista, Krystyna Ziółkowska-Wypychowska internista, Irena Gmaj-Różyczka radiolog, Ewa Staszczyk internista, Tomasz Rejmer laryngolog, Dorota Suchecka psychiatra, Andrzej Wiszniewski internista, Jan Dethloff stomatolog, Agnieszka Chudek stomatolog, Małgorzata Rzewuska pediatra, Lilianna Minkowska pediatra, Piotr Roczniak chirurg, Marta Dziuba diagnosta, Grzegorz Wasążnik pediatra, Monika Jastrzębowska pediatra

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Warszawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza