Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Agata Małkowska-Lanzafame
średnia 5.00 z 3 opinii

lekarz dentysta Agata Małkowska-Lanzafame

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 41
Ostatnie 7 dni 326
Odsłon w zeszłym miesiącu 1472

O lekarzu

Szukasz opinii? Doskwiera Ci ból zębów? A może przypadkiem chcesz wybielić zęby? Bez względu na to, co Ci dolega i co Ci jest, zalecamy iść na ochronny przegląd Twoich zębów. lekarz dentysta Agata Małkowska-Lanzafame leczy wszystkie pokolenia w zakresie stomatologii estetycznej i innych. Uważamy, że lekarz dentysta Agata Małkowska-Lanzafame jest solidnym i sprawdzonym stomatologiem w Twoim mieście, dla którego liczy się podejście do pacjenta i jakość usług oraz jakość wykonywanych usług. A wszystko to przebiega w rodzinnej atmosferze i w korzystnych dla pacjenta cenach. Dentysta kompleksową opieką stomatologiczną, stomatologią dziecięcą, endodoncją, np. uszkodzonym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów również wykonaniem prostych ale również skomplikowanych zabiegów. Dentysta diagnozuje powstałe zmiany patologiczne i podejmuje decyzje o planie leczenia, co gwarantuje niesamowite efekty. Jeśli poszukujesz dobrego stomatologa świetnie wyszukałeś! W mieście - Poznań (woj. wielkopolskie), Agata Małkowska-Lanzafame przyjmuje w placówce ALLIGODENT Klinika Implantologii, adres: ul. Maratońska 3A/1. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 3

|

Średnia Ocen: 5

Miła, sympatyczna i uprzejma lekarka. A do tego bardzo skuteczna - od lat leczę u niej zęby i efekty zawsze są super. Dzięki jej zaangażowaniu i poradom, jak dbać o uzębienie, moje początkowo spore problemy zostały zredukowane do minimum. Polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Byłam w tamtym tygodniu na wizycie u pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor nie tylko wykazała się wielkim profesjonalizmem, ale również potrafiła skutecznie uspokoić i wyeliminować obawy przed zabiegiem. Polecam Panią Doktor.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Super specjalista od leczenia kanałowego!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Poznań - znani lekarze

Elżbieta Ziętek-Bartlewicz anestezjolog, Franciszek Tobjasz ortopeda, Bolesław Litewka stomatolog, Agnieszka Kaźmierska dietetyk, Lesław Pawlak internista, Amanda Seredyńska-Więcław ginekolog, Anna Dymaczewska-Gołąb stomatolog, Jacek Szukała stomatolog, Maria Skołuda stomatolog, Agnieszka Włodarczyk stomatolog, Tadeusz Jurczykowski diagnosta, Ireneusz Kańczukowski psychiatra, Magdalena Maurycy dermatolog, Bolesław Karpina chirurg, Anna Bittner-Kowalczyk pediatra

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza