Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Teresa Wadzyńska
średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz dentysta Teresa Wadzyńska

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 47
Ostatnie 7 dni 368
Odsłon w zeszłym miesiącu 1573

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Czujesz ból zęba? A może chcesz mieć atrakcyjny uśmiech? Bez względu na to, co jest powodem, wskazane jest umówić się na ochronny przegląd Twoich zębów. lekarz dentysta Teresa Wadzyńska leczy pacjentów w każdym wieku w zakresie stomatologii dziecięcej i innych. Uważamy, że lekarz dentysta Teresa Wadzyńska jest miłym i kulturalnym dentystą w Twoim mieście, dla którego jest ważne dokładność badania oraz komfort pacjenta. A Przebiega to w domowej atmosferze i w korzystnych dla pacjenta cenach. Dentysta na ogół zajmuje się wszechstronną opieką stomatologiczną, stomatologią zachowawczą, profilaktyką, w tym zepsutym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów również wykonaniem wielu innych zabiegów. Dentysta diagnozuje powstałe zmiany patologiczne także decyduje o odpowiednim planie leczenia, co przynosi niesamowite efekty. Szukasz świetnego dentysty dobrze znalazłeś. W mieście - Poznań (woj. wielkopolskie), Teresa Wadzyńska przyjmuje w gabinecie Gabinet lekarski, pod adresem os. Przemysława 17. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Bardzo miła, życzliwy i serdeczny człowiek, bezproblemowy kontakt, jest bardzo komunikatywna, cierpliwa i dobra, rzetelna, wszystko na swoim miejscu, tłumaczy wszelkie problemy, godny polecenia.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Poznań - znani lekarze

Agnieszka Bujnowska pediatra, Elzbieta Witaszek neurolog, Andrzej Rajewski chirurg, Maciej Koczorowski stomatolog, Katarzyna Bzowska anestezjolog, Andrzej Cieśliński kardiolog, Anna Kapelska psychiatra, Ewa Sobczak pediatra, Teresa Przymusińska stomatolog, Monika Jankowska psycholog, Anna Zofia Ratajczak stomatolog, Wojciech Domagalski psycholog, Magdalena Maurycy dermatolog, Lidia Miłecka radiolog, Małgorzata Mańczak anestezjolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza