Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Violetta Ponczek
średnia 5.00 z 13 opinii

Violetta Ponczek

Specjalizacje:

Psycholog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 52
Ostatnie 7 dni 398
Odsłon w zeszłym miesiącu 1690
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 10

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Psycholog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 13

|

Średnia Ocen: 5

Pani Violetta nie tylko ma profesjonalne podejście do Klienta, ale i również ogrom ciepła i zrozumienia w sobie. Nie ocenia, słucha uważnie i jest oddana swojej pracy. Współpracę z Panią Violettą cenię sobie nie tylko za efekty (a są lepsze niż mogłam sobie wyobrazić!), ale i również za szczerość, otwartość i poczucie humoru Pani Violetty, które inspirują mnie na co dzień. Gorąco polecam!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pani Wiola to cudowna osoba. Miła, empatyczna, otwarta, przyjaźnie nastawiona i w pełni profesjonalna. Do tego dochodzi wręcz nieograniczona ilość czasu, którą poświęca pacjentom, zawsze dostosowując tempo leczenia do pacjenta, a nie np. do swojego grafiku. Zalety możnaby wymieniać bez końca. Jej przeogromna wrażliwość, wyrozumiałość i wsparcie pomogło mi w zwalczeniu depresji i opanowaniu lęków, które rujnowały moje życie. Dzięki niej mogę teraz z nadzieją patrzeć w przyszłość, a życie przestało być kulą u nogi. Gorąco polecam każdemu, kto chce sięgnąć po pomoc.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Kompetentna, ciepła osoba, pozytywnie motywująca pacjenta do konstruktywnych działań i zmian w życiu. Pomaga odkryć w sobie siły żeby samemu być swoim zbawcą - innej drogi po prostu nie ma. Cenne uwagi na temat problemów pozwalają rzucić nowe światło na przeszłe sytuacje i lepiej zrozumieć ich przyczyny i skutki. Jest na czasie z psychologicznymi trendami i najnowszymi metodami pracy nad sobą i ze sobą. Krótko - dobry specjalista.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo dobry lekarz i wszystkim tym, którzy nie potrafią sobie pomóc polecam właśnie p.Violettę Ponczek. Podczas każdej wizyty widać, że praca to jej pasja. Nie szufladkuje problemów swoich pacjentów tylko do każdego podchodzi indywidualnie. Rady i wskazówki p.Violetty naprawdę dają dużą siłę i wiarę w samego siebie.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Każdy człowiek może się zmienić, p.Violetta doskonale w tym pomaga . Po każdej wizycie wychodziłem spokojny,naładowany pozytywną energią z mocnym postanowieniem walki o małżeństwo. Ńie było łatwo jednak udalo się, stałem się innym człowiekiem a nasze małżeństwo rozkwita, za co p. Ponczek z całego serca dziękuję.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Jes to wspaniała osoba na swoim miejscu. Chociaż na początku nie było łatwo bo myślałem że mimo wszysko wiem lepiej a to moja żona jest ta zła to teraz wiem że było warto. Polecam!!! Ps. Małżeństwo kwitnie

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Sceptycznie podeszłem do wizyty. Kto może pomóc jak już wszystko leżało w gruzach w małżeństwie. Myślałem o rozwodzie. Dziś razem z małżonką planujemy wspólną przyszłość. Polecam wizyty u p. Wiolety

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Super po dwóch wizytach czuję różnice. Rewelacja chociaż nie wierzyłem żona mnie zmusiła

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Świetna charyzma i oddanie swojej pracy dały efekt mojej terapii. Borykałam się z depresją i lękiem. Bardzo polecam

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pani Violetta to ogrom zrozumienia i empatii oraz pełnia profesjonalizmu. Jej tylko udało się dotrzeć do sedna moich problemów w chorobie alkoholowej. Praca nad sobą pod okiem p. psycholog wymagała dużo pracy, ale są efekty, NIE PIJĘ od wielu miesięcy i cieszę się każdym dniem. Polecam!!!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Polecam Panią Violettę, jest świetnym specjalistą, dysponuje rzetelną wiedzą i z zaangażowaniem, dba o dobro klienta. Teraz czuję się bardzo dobrze.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy z mężem do p. Violetty. To, jak wyglądało nasze małżeństwo, to koszmar. Teraz wiem, że żyję i mój mąż to najcudowniejszych człowiek, kochany, czuły, uwrażliwiony na moje potrzeby, a ja na jego. Mamy miesiąc miodowy, ale przyznam, że pierwszy. Bardzo, bardzo polecam. Warto.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Super, polecam, bardzo kompetentna osoba, pomogła mi z moim nastoletnim synem. Nie wiedziałam, gdzie się udać z tymi problemami. Teraz mamy z synem dobre relacje i on zrozumiał swoje zachowanie.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Toruń - znani lekarze

Wiesław Wojciechowski ortopeda, Ilona Czajkowska laryngolog, Olga Bracha stomatolog, Karol Hilmantel lekarz rodzinny, Wojciech Muszyński ortopeda, Maciej Rudzki chirurg, Jacek Paluszyński ginekolog, Eleonora Sobiecka-Bryndal stomatolog, Beata Przewięźlikowska położna, położnik, Andrzej Rumianek chirurg, Tomasz Woźniak hematolog, Monika Bronisz psycholog, Anna Kiesińska psycholog, Krystyna Płocka pediatra, Elżbieta Markiewicz-Wiese psychiatra

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz psychologa z miejscowości Toruń?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza