Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Sandra Bahamondes-Carcamo
średnia 5.00 z 2 opinii

mgr Sandra Bahamondes-Carcamo

Specjalizacje:

Psycholog, Psychoterapeuta

O lekarzu

Jestem psychoterapeutą w trakcie uzyskiwania certyfikatu analityka grupowego i psychoterapeuty indywidualnego zorientowanego psychoanalitycznie w Instytucie Analizy Grupowej "Rasztów", który posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyłam psychologię z wiodącym modułem specjalizacyjnym w zakresie psychologii klinicznej i interwencji kryzysowej, a także Psychologię Kliniczną na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Aktualnie prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową oraz trening komunikacji w Klinice Psychiatrii Dorosłych UCK w Gdańsku. Głównym obszarem moich zainteresowań klinicznych są zaburzenia osobowości.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psycholog)
wizyta lekarska (psychoterapeuta)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 2

|

Średnia Ocen: 5

Na wizycie byliśmy jako u psychologa. Moja córeczka miała sporo trudności i jak się okazało wystarczyły 2 wizyty, żeby to się zmieniło. Prawdę mówiąc my (rodzice) również zmieniliśmy swoje podejście, co było możliwe dzięki wskazówkom Pani Sandry. Miałam obawy, czy iść do psychologa, ale dzisiaj widzę, że było warto. Polecam z całego serca i DZIĘKUJĘ!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Fantastyczna Pani doktor z niesamowitym podejściem i szacunkiem dla dziecka! Mój synek uwielbiał zajęcia i Panią Sandrę, ponieważ to była wspaniała zabawa, a nie nudne powtarzanie ćwiczeń. Po wadzie wymowy nie ma śladu, a on się pyta, kiedy znowu pojedziemy :) Polecam z całego serca!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Gdańsk - znani lekarze

Żaneta Smoleńska fizjoterapeuta, Michał Gorczyca ortopeda, Czesław Kwiatkowski angiochirurg, Joanna Pietrzyk pediatra, Elżbieta Cichowska dermatolog, Katarzyna Jungowska pediatra, Beata Rachlewicz okulista, Dagmara Jastrzębowska internista, Halina Wudkin-Zalewska stomatolog, Wojciech Ratajczak stomatolog, Maria Ziegert radiolog, Andrzej Pyda ortopeda, Maria Kuszej lekarz medycyny pracy, Lidia Skoczek logopeda, Grażyna Lutomska psycholog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz psychologa z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza