Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Roman Spiller
średnia 1.00 z 1 opinii

lekarz Roman Spiller

Specjalizacje:

Ortopeda, Chirurg, Fizjoterapeuta

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 47
Ostatnie 7 dni 366
Odsłon w zeszłym miesiącu 1584
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 2

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Chirurg)
Wizyta lekarska (Fizjoterapeuta)
Wizyta lekarska (Ortopeda)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 1

Mam postępujące skrzywienie kręgosłupa nadające się już do operacji. Lekarz Spiller wysłał mnie na RTG. Na powtórnej wizycie (prywatnej na PZU) poprosiłam o skierowanie na rezonans, który mam bezpłatny w ramach swojego ubezpieczenia, argumentując potrzebę bardziej precyzyjnej diagnostyki pod kątem operacji. Lekarz na mnie naskoczył, zaczął obrażać i poniżać: Nie będzie mi Pani mówiła co mam robić i denerwować... - tak się zaczął jego kilkunastozdaniowy naskok - reszty obraźliwości w moją stronę nie pamiętam bo aż mnie zamurowało i nie wiedziałam co mam powiedzieć. Nie zastanawiając się długo zabrałam dokumenty z biurka i skierowałam się do wyjścia. Gdy lekarz zobaczył moją reakcję jeszcze bardziej zaczął na mnie naskakiwać. Otworzyłam drzwi wejściowe i w obecności wszystkich pacjentów powiedziałam do lekarza, że zgłoszę na niego skargę bo jest nieuprzejmym lekarzem i fatalnym człowiekiem. Jeśli moja prośba i sugestia była bezzasadna to lekarz powinien odpowiedzieć, że takie badanie nie jest potrzebne lub coś w tym rodzaju. Ten natomiast zaczął podnosić głos, obrażać itd. Lekarz przedpotopowy i wypalony. Nie dziwię się teraz, że nie ma do niego kolejek.

Zgłoś naruszenie

Jesteś tym lekarzem? Przejmij profil i odpowiedź na opinię!

bardzo zła


Zielona Góra - znani lekarze

Maciej Kierkus ginekolog, Aneta Jońska-Tomaszek logopeda, Mariusz Borowiecki ortopeda, Wojciech Klikowicz stomatolog, Stanisław Sobotkiewicz anestezjolog, Andrzej Owczarek lekarz medycyny pracy, Agata Lyskov lekarz rodzinny, Edyta Jasman-Jocz fizjoterapeuta, Bogusław Staniul chirurg, Janina Marzec neurolog, Andrzej Ciesielski chirurg, Marzena Głośnicka dermatolog, Krzysztof Śmigaj chirurg, Jolanta Chronowska pediatra, Anna Wieliczko okulista

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz ortopedy z miejscowości Zielona Góra?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza