Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Rajmund Rusiecki

Specjalizacje:

Internista, Lekarz rodzinny

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 43
Ostatnie 7 dni 353
Odsłon w zeszłym miesiącu 1500

O lekarzu

Witamy na profilu. Od pewnego momentu doskwierają Ci martwiące oznaki w Twoim organizmie? Zastanawiasz się, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Rajmund Rusiecki jest profesjonalnym lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Nadciśnienie tętnicze, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które trapią pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje wątpliwości jak również zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po wszystkich badaniach przygotuje dedykowany plan i metodę leczenia. Przeważającymi schorzeniami, które lekarz Rajmund Rusiecki diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Rajmund Rusiecki zapisz się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno zarekomenduje, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Ełk (woj. warminsko-mazurskie), Rajmund Rusiecki przyjmuje w placówce Gabinet lekarz Rajmund Rusiecki, ul. Grodzieńska 10. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
Wizyta lekarska (Lekarz rodzinny)
Informacja o cenie za wizytę ma charakter poglądowy.
Szczegółową cenę uzyskasz podczas bezpośredniego kontaktu z lekarzem.
pokaż tańszych lekarzy »

Miejsce przyjęć i kontakt

Gabinet lekarz Rajmund Rusiecki


ul. Grodzieńska 10, Ełk

pokaż telefon

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięEłk - znani lekarze

Anna Magura-Witkowska pediatra, Krzysztof Wilk anestezjolog, Stanisław Łukawski ginekolog, Bożenna Czeladko-Gromow stomatolog, Leszek Wocial pediatra, Anna Malinowska internista, Barbara Bara stomatolog, Małgorzata Kwiatkowska lekarz rodzinny, Ewa Bazydło-Końpa pediatra, Marcin Jonik internista, Grzegorz Piwko neurolog, Alfreda Szulc-Budukiewicz stomatolog, Rafał Praszek stomatolog, Irena Gazda dermatolog, Janina Najda laryngolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Ełk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza