Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 8 opinii

dr n. med. Rafał Piestrzeniewicz

Specjalizacje:

Neurochirurg

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 50
Ostatnie 7 dni 455
Odsłon w zeszłym miesiącu 1892
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 94

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (neurochirurg)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 8

|

Średnia Ocen: 5

Pan dr Rafał Piestrzeniewicz wielki profesjonalista i cudowny człowiek. Cieszę się, że moja mama miała tyle szczęścia w nieszczęściu i trafiła właśnie w ręce tego WSPANIALEGO LEKARZ . Polecam bo to specjalista z prawdziwym powołaniem. BARDZO DZIĘKUJEMY !!! Dorota z mamą Marią

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

DOKTOR Piestrzeniewicz operował mojego męża.Była to operacja mózgu.Operacja się udała choć z powodu innych schorzeń Maz umarł.Nigdy jednak nie zapomnę ,jak wielką wrażliwość i klase pokazał Doktor w rozmowie ze mną.Nie ukrywał powagi sytuacji ,ale umiał tchnąć nadzieję w to,że możemy jeszcze przeżyć kilka miesięcy razem mimo choroby.Nigdy nie zapomnę słów tego lekarza-na dnie rozpaczy,w której wtedy byłam,potrafił dać nadzieję.Pełen profesjonalizm , nie tylko medyczny ,ale także ludzki.Rzadko się spotyka takich lekarzy,którzy w ogromie zadań,po wyczerpujących operacjach umieją zrozumieć,że pacjent ma też Rodzinę i trzeba umieć ją pocieszyć,choć czasem trudno znaleźć światełko w tunelu.Dziękuję ,doktorze !

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Witam Pan doktor to wspaniały człowiek.W zeszłym tygodniu środa operował moją ukochaną żonę.Przywrócił jej sens życia.Cierpiała już dwa lata na kręgosłup.Żaden inny lekarz nie chciał się podjąć ryzyka przeprowadzenia tak poważnej operacji.Pan doktor wyjaśnił nam rodzinie i żonie że ma sposób by ulżyć żonie i postawić ją na nogi.Przeprowadził operację i żona czuje się dużo lepiej i powoli zaczyna chodzić.Panie doktorze bardzo dziękujemy Panu.Będziemy Pana wspominać do końca życia,Jest Pan doskonałym fachowcem i miłym człowiekiem.Dużo zdrowia i samych sukcesów.Pozdrawiamy

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Witam Pan doktor operowal mnie w 2008roku na Przybyszewskiego. To bardzo dobry lekarz pamiętam jak próbował mnie pocieszać miałam glejaka w IV komorze. To dobry lekarz

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Doktor piestrzeniewicz to najlepszy neurochirurg w poznaniu wspanialy operator i diagnosta godny polecenia operowal mojego meza mimo wiku diagnoza zespol konskiego ogona dzieki operacji maz chodzi z calego serca dziekujemy panu doktorowi za serce ktrore nam okazywal i empatie teresa izbigniew zprzezmierowa.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Dziś byłam.po raz pierwszy u p.dr Piestrzeniewicza w Euro Med i jestem mile zaskoczona podejściem do pacjenta.uprzejmością.uśmiechem i przedstawieniem stanu mojego zdrowia.Fakt ze operacja nie jest konieczna ale wraźenie i podejście do pacjenta na 6.Gorąco polecam p.Dr Piestrzeniewicza.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Wspaniały, bezinteresowny lekarz i dusza człowiek. Zoperował u syna guza móżdżku, cierpliwie tłumacząc, na czym będzie ta operacja polegać. Ciągłym uśmiechem dodawał otuchy. Objął syna stałą opieką. Zdiagnozował chorobę genetyczną VHL, dzięki czemu cała rodzina znalazła się pod specjalistyczną opieką, co uratowało wzrok mojej córki. Dr. Piestrzeniewicz - dziękuje!!!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Dr Rafał Piestrzeniewicz to wspaniały lekarz, profesjonalista i świetny neurochirurg. Ale to nie wszystko... Co równie ważne jest miłym i życzliwym człowiekiem. Traktuje pacjentów jak ludzi, a nie jak kolejny "kawał mięsa" na stole operacyjnym. Przed operacją szczegółowo wyjaśnił na czym będzie ona polegała, potem przychodził pytał o samopoczucie, wyjaśniał wątpliwości. Tak że czułam się całkowicie zaopiekowana i bezpieczna. Cztery tygodnie temu miałam operację przepukliny kręgosłupa. Obecnie czuję się dobrze, rana goi się świetnie, a blizna jest prawie niewidoczna (linia cięcia przebiegała na tatuażu). Dziękuję bardzo Panie Doktorze!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Poznań - znani lekarzeSzukasz neurochirurga z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza