Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

mgr Patrycja Abbink

Specjalizacje:

Psycholog, Psychoterapeuta


O lekarzu

W jaki sposób pracuję - czym się zajmuję:
Do pracy inspiruje mnie człowiek, jego wielowymiarowość, wyjątkowość i złożoność. Jestem ciekawa i zaangażowana. Praca ze mną polega na stopniowym pogłębianiu wglądu w atmosferze bezpieczeństwa. Z jednoczesnym wsparciem merytorycznym i emocjonalnym. Kieruje się zasadą poufności i neutralności. Nie oceniam, nie wygłaszam własnych sądów. Jeśli coś sprawia, iż nie mam na to zgody. Wnoszę to do procesu terapii. Moim zadaniem jest, aby być zawsze po stronie mojego pacjenta. Rozumieć i szanować to, co wnosi do procesu terapii. Pracuję w zgodzie z założeniem systemowych, które ujmuje jednostkę jako cześć systemu, w których żyje, pracuje, kocha, doświadcza siebie. W pracy stawiam na potencjał, ogromną moc, którą ma w sobie każdy człowiek. Narzędzia, do pracy czerpię z wielu nurtów psychoterapii, neurologii, psychiatrii i antropologii. Każdy proces psychoterapii ma swoją strukturę. Wyznaczone i możliwe do zmierzenia cele. Jest indywidualnie zaprojektowany i dostosowany do potrzeb moich pacjentów, do ich systemu wartości, duchowości, rodzaju doświadczanego dyskomfortu. W pracy psychoterapeutycznej stawiam na współpracę z pacjentem, którego traktuję jako specjalistą od spraw, które go dotyczą. Miałam zaszczyt być magistrantką Pani Prof. H. Sęk, która powtarzała swoim studentom, iż nie można zabrać komuś niepożądanego zachowania, zaburzenia, choroby, nałogu itd. nie dając niczego w zamian. Jest to fundamentalna wartość, którą mam w sercu jako psychoterapeuta.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Psycholog)
Wizyta lekarska (Psychoterapeuta)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięŚwiebodzin - znani lekarze

Zbigniew Grochocki chirurg, Mirosław Ciecierski internista, Grzegorz Rossa neurolog, Roman Spiller ortopeda, Barbara Ujwary-Spiller dermatolog, Marek Smółka biegły sądowy, Bogdan Michalski psychiatra, Leonard Strażyński lekarz rodzinny, Diana Kondratczyk lekarz rodzinny, Bożena Miksza internista, Adam Mikołajczak anestezjolog, Urszula Żyżak internista, Jadwiga Borucka-Lis stomatolog, Alicja Bagrowicz-Kruchlik internista, Zbigniew Telesiński internista

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz psychologa z miejscowości Świebodzin?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza