Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 5 opinii

lekarz Milena Niemiec

Specjalizacje:

Radiolog, Onkolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 40
Ostatnie 7 dni 359
Odsłon w zeszłym miesiącu 1585
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 40

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (onkolog)
wizyta lekarska (radiolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 5

|

Średnia Ocen: 5

Pani doktor Milena Niemiec, radiolog onkolog z warszawskiego Centrum Onkologii przy ul. Roentgena, jest dla mnie ideałem prawdziwego lekarza, takiego z powołania, o którym wielu chorych słyszało, ale rzadko kto się z nim zetknął. A ja miałam to ogromne szczęście. Ta śliczna, młoda kobieta jest lekarzem, o jakim każdy marzy: uśmiechniętym, kompetentnym, pełnym empatii, dobrej woli, życzliwości, wrażliwości i szacunku do pacjenta, człowiekiem wielkiej kultury. To bardzo ważne, że pamięta imiona swoich cierpiących pacjentów, że daje im wsparcie w chorobie, że potrafi rozmawiać z nimi jak z pełnymi obaw i lęku czującymi istotami, a nie jak z kłębiącymi się pod drzwiami gabinetu, umęczonymi tłokiem i czekaniem bezosobowymi postaciami. Że robi wszystko, by im wyjaśnić tajniki stosowanej terapii i natchnąć wiarą w jej powodzenie. Każdy, kto choruje, wie jakie to ważne. Jestem szczęśliwa, że dobry los sprawił, że stałam się pacjentką pani doktor Mileny Niemiec. Pięknie dziękuję, Kochana Pani Doktor, za to, że jest Pani takim wspaniałym lekarzem i dobrym Człowiekiem. Życzę Pani wszystkiego najwspanialszego, co może przynieść życie, a przede wszystkim duuuuuużo zdrowia - dla Pani i Rodziny. Maria Więckowska, Warszawa

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Zetknęliśmy się z Doktor Mileną Niemiec na dyżurze, potraktowała pacjenta prowadzonego przez innego wspaniałego lekarza jak własnego. Czarujący sposób bycia, kompetencja,dobór dodatkowych leków, które przyniosły ulgę,staranność w udzielaniu porady, dociekliwość i co najważniejsze cierpliwość w wyjaśnianiu kwestii które spowodowały konieczność skorzystania z konsultacji - spowodowały, że mąż poczuł się znacznie spokojniejszy i w efekcie mniej cierpii przy spożywaniu pokarmów. dziękujemy serdecznie

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pani Doktor Milena jest lekarzem z powołania! Zawsze pogodna i dająca otuchę nie tylko choremu. Jeżdżę z mężem od 3 lat z Podkarpacia do Pani Doktor! Świetny specjalista, wspaniały człowiek! Dziękuję Pani Doktor za każdy dzień życia mego męża!!!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pani Doktor Milena Niemiec to najwspanialszy lekarz jakiego miałam przyjemność poznać. Przesympatyczna, ciepła, kompetentna, z fachowym podejściem do pacjenta. Mimo natłoku pracy, zawsze uśmiechnięta i gotowa do pomocy. Pani doktor, bardzo dziękuję za opiekę nad moją mamą, życzę Pani dużo, dużo zdrowia i wielu sukcesów. Dziękuję z całego serca:)

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Cudowna, wspaniała, cieplutka i konkretna Pan Doktor. Ma świetne podejście do pacjenta. Leczę się u tej Pani doktor już 3 lata i jestem bardzo wdzięczna, gdyż dzięki Niej nadal żyję. Dziękuję z całego serca i polecam !!!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Warszawa - znani lekarzeSzukasz radiologa z miejscowości Warszawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza