Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Mateusz Chojnicki
średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz dentysta Mateusz Chojnicki

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 47
Ostatnie 7 dni 369
Odsłon w zeszłym miesiącu 1600

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Czujesz ból zębów lub dziąseł? A może chcesz mieć atrakcyjny uśmiech? Bez względu na to, co jest powodem, warto wybrać się na ochronny przegląd zębów. lekarz dentysta Mateusz Chojnicki leczy pacjentów w każdym wieku w zakresie stomatologii estetycznej i innych. Wierzymy, że lekarz dentysta Mateusz Chojnicki jest miłym i kulturalnym stomatologiem w Twoim mieście, dla którego liczy się przyjazna atmosfera oraz ciepły wystrój. A wszystko to przebiega w przyjaznej atmosferze i w korzystnych dla pacjenta cenach. Dentysta zajmuje się ogólną stomatologiczną opieką, stomatologią dziecięcą, protetyką, np. zepsutym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów i wykonaniem innych zabiegów. Stomatolog wykrywa powstałe zmiany patologiczne i decyduje o metodzie leczenia, co daje wspaniałe efekty. Poszukujesz dobrego stomatologa świetnie trafiłeś. W mieście - Poznań (woj. wielkopolskie), Mateusz Chojnicki przyjmuje w placówce Centrum Stomatologii Estetycznej, przy ul. Piątkowska 94A. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Jestem pod wrażeniem, bardzo konkretny. żetelny. Miły. Ma doskonały kontakt z pacjentem. Cierpliwy i dobry. Rzetelny. Bardzo polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Poznań - znani lekarze

Zofia Nadolska-Stępniewska anestezjolog, Katarzyna Ziemnicka endokrynolog, Piotr Suszczewicz lekarz rodzinny, Beata Smoczyk stomatolog, Anna Bręborowicz pediatra, Maja Wilk okulista, Paulina Szczechowicz dietetyk, Maciej Cymerys internista, Zbigniew Lehmann kardiolog, Julita Krawczuk stomatolog, Tomasz Czerniak ginekolog, Andrzej Kluczynski neurolog, Maciej Burzyński chirurg, Aleksandra Pomianek weterynarz, Elżbieta Maciejewska-Stasiak pediatra

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza