Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Marzena Plucińska
średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Marzena Plucińska

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 42
Ostatnie 7 dni 353
Odsłon w zeszłym miesiącu 1493
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 41

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Od pewnego momentu wyczuwasz alarmujące sygnały w Twoim ciele? Przymierzasz się, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Marzena Plucińska jest kompetentnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Astma, Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW) i innych stanów, które dręczą pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje wahania a ponadto zleci okresowe badania profilaktyczne. Po przeprowadzonych badaniach wdroży dedykowany plan i sposób leczenia. Przeważającymi zaburzeniami, które lekarz Marzena Plucińska diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Marzena Plucińska umów się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno zasugeruje, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Szprotawa (woj. lubuskie), Marzena Plucińska przyjmuje w placówce Praktyka Lekarska, przy ul. Parkowa 3. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Bardzo dobra, bardzo dużo mi pomogła, polecam

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Szprotawa - znani lekarze

Antoni Ira ginekolog, Amelia Tyszczenko-Pach logopeda, Romualda Dewudzka pediatra, Jacek Miszkowski chirurg, Teresa Kuźmicz stomatolog, Włodzimierz Janiszewski internista, Mikołaj Mądry pulmonolog, Aneta Wróblewska stomatolog, Marek Kupis chirurg, Barbara Lipowska laryngolog, Przemysław Soroko chirurg, Mariusz Korzeniowski neurolog, Kazimiera Roszak pediatra, Zdzisław Wilczyński internista, Andrzej Wróblewski radiolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Szprotawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza