Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Małgorzata Wróbel-Rajzer,
średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Małgorzata Wróbel-Rajzer

Specjalizacje:

Alergolog, Pulmonolog

O lekarzu

Jestem absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, specjalistą z zakresu chorób płuc I i II stopnia oraz specjalistą z zakresu alergologii. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskałam w 2013 roku.
Należę do Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc, Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, Polskiego Towarzystwa Lekarskiego i European Respiratory Society.
Od 2002 roku jestem Ordynatorem Oddziału Pulmonologicznego w Szpitalu Kolejowym w Wilkowicach.
W zakresie alergologii specjalizuję się w diagnostyce i leczeniu astmy, chorób alergologicznych nosa, oczu, gardła oraz atopowego zapalenia skóry u dorosłych i dzieci. Wykonuję testy alergologiczne, spirometrię, prowadzę immunoterapię - odczulanie.
W zakresie pulmonologii specjalizuję się w diagnostyce i leczeniu chorób układu oddechowego, w tym przede wszystkim przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (POCHP), infekcyjnymi chorobami oskrzeli i płuc, zapaleniami płuc, sarkoidozą, włóknieniem płuc i innymi chorobami śródmiąższowymi, nowotworami płuc, zatorowością płucną, płynami opłucnowymi oraz obturacyjnym bezdechem sennym (chrapanie).

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (alergolog)
wizyta lekarska (pulmonolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła

Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Córka cały 2014 rok przechorowała - szpitale, wizyty od lekarza do lekarza.. W grudniu 2014 trafiliśmy do Pani Doktor Małgorzaty Rajzer i dużo weselsza ta nasza rzeczywistość od tego czasu:) Pani Doktor ma ogromne doświadczenie i wiedzę, co pozwala jej na szersze spojrzenie na obraz choroby - stąd trafna diagnoza pojawiła się już na pierwszej wizycie, a zalecone przez nią leczenie daje niesamowite efekty! Jest to lekarz z powołania - nawet po godzinach pracy nie zapomina o swoich pacjentach! Polecam wszystkim!!!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Wilkowice - znani lekarzeSzukasz alergologa z miejscowości Wilkowice?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza