Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Małgorzata Siekierska-Romanowska

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 42
Ostatnie 7 dni 339
Odsłon w zeszłym miesiącu 1489
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 1

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Od dłuższego czasu wyczuwasz niepokojące objawy w Twoim ciele? Przymierzasz się, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Małgorzata Siekierska-Romanowska jest odpowiednim lekarzem, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW) i innych stanów, które trapią pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje pytania jak również proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po wykonanych badaniach wdroży dedykowany plan i sposób leczenia. Czołowymi schorzeniami, które lekarz Małgorzata Siekierska-Romanowska diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Małgorzata Siekierska-Romanowska zgłoś się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno zaproponuje, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Toruń (woj. kujawsko-pomorskie), Małgorzata Siekierska-Romanowska przyjmuje w gabinecie Zakład Diagnostyki Medycznej Tomograf w Toruniu, adres: ul. Batorego 17/19. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięToruń - znani lekarze

Piotr Andrzej stomatolog, Tomasz Gawroński ginekolog, Halina Gałązka-Mitka okulista, Eliza Jankowska-Michalska anestezjolog, Jacek Hincz kardiolog, Marek Barański pediatra, Wiesław Mazurek internista, Dominika Brudzyńska stomatolog, Magdalena Ujazdowska-Kordys diabetolog, Anna Sęczkowska stomatolog, Mariusz Mikołajczak weterynarz, Jacek Borkowski ortopeda, Radosław Cegiel ortopeda, Ewa Giełdon lekarz medycyny pracy, Andrzej Niemiec psychiatra

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Toruń?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza