Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Krzysztof Gil,
średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Krzysztof Gil

Specjalizacje:

Psychiatra

O lekarzu

Jestem absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Skończyłem studia medyczne w 1997 roku. Od 1998 do 2016 pracowałem w Szpitalu im. Babińskiego w Krakowie; robiłem staże do specjalizacji w Klinice Psychiatrii. Praca dodatkowa w Pogotowiu Ratunkowym w latach 1998 - 2001 nauczyła mnie samodzielności i szybkiego podejmowania decyzji. Staże podyplomowe, praca w PR i dyżury w wielkim szpitalu psychiatrycznym, gdzie nie było internisty, nie pozwoliły mi zapomnieć o podstawowych standardach leczenia chorób somatycznych. W 2005 roku zdałem specjlizację z psychiatrii robioną tzw. "nowym trybem", gdzie większy nacisk, niż kiedyś, kładło się na aspekty psychologiczne, poznanie siebie, bardzo istotne w podejściu do pacjenta. Dla mnie pacjent jest całością, nie tylko zbiorem narządów.
Praca w CTN "MONAR" dała mi dobrą naukę w leczeniu osób uzależnionych, pracowałem również w poradni odwykowej i poradni zdowia psychicznego.
Od 2004 roku prowadzę działalność gospodarczą - początkowo w warunkach pomocy w domu chorego, później wynajmując gabinet. Obecnie pracuję w Oddziale Dziennym w Myślenicach i przyjmuję we własnym gabinecie. Nie mam kontraktu z NFZ, jednak mogę poświęcić pacjentowi więcej czasu ("normy" Narodowego Funduszu Zdrowia przewidują średnio 15 minut na kontrolną wizytę psychiatryczną, w co wchodzi badanie, wypisywanie recept i uzupełnienie dokumentacji).
Po pracy fotografuję i piszę wiersze. Mam dwoje dzieci.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psychiatra)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Bardzo miły. Jestem ogromnie wdzięczna.. Stara się zrobić wszytko, aby pomóc. Rzetelny, bardzo dobry gabinet, wyciąga z każdej choroby i dolegliwości, wielki szacunek.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Kraków - znani lekarzeSzukasz psychiatry z miejscowości Kraków?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza