Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 3.50 z 4 opinii

lekarz Krzysztof Demidowicz

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 29
Ostatnie 7 dni 274
Odsłon w zeszłym miesiącu 1275
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 1

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Od dłuższego momentu doskwierają Ci nieprzyjemne bodźce w Twoim organizmie? Rozpatrujesz, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Krzysztof Demidowicz jest profesjonalnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW) i innych stanów, które dręczą pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje pytania a także proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po przeprowadzonych badaniach opracowuje dedykowany plan i metodę leczenia. Głównymi dolegliwościami, które lekarz Krzysztof Demidowicz diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Krzysztof Demidowicz umów się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno podpowie, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Bydgoszcz (woj. kujawsko-pomorskie), Krzysztof Demidowicz przyjmuje w placówce Medycyna Specjalistyczna - Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bydgoszczy, pod adresem ul. Łochowska 69. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 4

|

Średnia Ocen: 3.5

Zmian sposobu leczenia astmy a właściwie POCHP w pełni zaakceptowana przez pulmonologa.Znacząca poprawa samopoczucia.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Super podejście do pacjenta. Nie bagatelizuje poważych symptomów. Nie wypisuje od razu antybiotyku. Ciepły, rzetelny, kompetentny. Zdecydowanie polecam,

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Oto nasze refleksje po wizycie w lutym i marcu tego roku. Moja 80 letnia mama chorująca na nadciśnienie i serce -do tego niewydolność nerek zgłosiła się do pana doktora na konsultacje i po leki zaordynowane przez kardiologa i poprzedniego internistę, a także wspomnianego nefrologa ( przeprowadziła się do Bydgoszczy w listopadzie 2016 r.) - zdziwiła się mocno, gdy pan doktor zanegował leki poprzedników , oznajmił, że nie ma nadciśnienia ( a tydzień wcześniej było 220/105 i skierowanie do szpitala od nefrologa), nie ma tych leków przyjmować. Na żadnej wizycie - nawet tej pierwszej nie zmierzył ciśnienia, nie osłuchał pacjenta. To ma być lekarz ? To urzędnik pilnujący nie wiadomo czyjego interesu - Mama płaci składki do NFZ - więc nie jest pasożytem czyhającym na fundusze przychodni czy pana doktora. Prosiła go także o skierowanie do okulisty - ma stwierdzoną zaćmę - przez okulistę, który dobierał okulary. Oczywiście zbył te prośbę, a przecież wymagane jest skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu. Mama wyszła od lekarza załamana z ciśnieniem, które skoczyło do 195/95 . Jeżeli w CM "Nad Brdą" takie panują standardy w traktowaniu starszych pacjentów - to dziękujemy za te usługi - poszukamy bardziej przyjaznej osobom starszym placówki. Kontakt z panem doktorem ( celowa mała litera) grozi pogorszeniem i tak złego stanu zdrowia. Konsultacje nefrologiczne i kardiologiczne odbywały się prywatnie - i błyskawicznie - bo zapewne Mama także nie otrzymałaby skierowania o wszystkowiedzącego doktora Krzysztofa Demidowicza. Wizyta u niego to strata czasu i szkoda zdrowia.

Zgłoś naruszenie

Jesteś tym lekarzem? Przejmij profil i odpowiedź na opinię!

neutralna

Bylam kilka razy z wizyta u pana doktora i odnioslam wrazenie ze doktor wogole mnie nie slucha,jego bezczelne odpowiedzi na moje pytania,zarozumialy,zadufany w sobie.Wciaz zabiegany(,pewnie pracuje w kilku miejscach) dla pacjenta przeznacza po kilka minut,nie dobrze mi sie robi jak pomysle,ze znowu bede musiala pojsc z wizyta,nie mam wyjscia bo na ta chwile w centrum medycznym ,,nad Brda,,przyjmuje dwoch lekarzy interenistow doktor Demidowicz i doktor Wisniewska nic nie lepsza,porazka.

Zgłoś naruszenie

Jesteś tym lekarzem? Przejmij profil i odpowiedź na opinię!

bardzo zła


Bydgoszcz - znani lekarzeSzukasz internisty z miejscowości Bydgoszcz?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza