Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Krystyna Cegłowska

Specjalizacje:

Internista, Kardiolog, Reumatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 47
Ostatnie 7 dni 365
Odsłon w zeszłym miesiącu 1636
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 12

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Od pewnego czasu odczuwasz alarmujące oznaki w Twoim organizmie? Rozpatrujesz, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Krystyna Cegłowska jest profesjonalnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze, Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które alarmują pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje wahania oraz proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po wszystkich badaniach wdroży dedykowany plan i sposób leczenia. Czołowymi schorzeniami, które lekarz Krystyna Cegłowska diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Krystyna Cegłowska zarejestruj się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno poradzi, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Poznań (woj. wielkopolskie), Krystyna Cegłowska przyjmuje w placówce Gabinet lekarski, ul. Mickiewicza 31. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (kardiolog)
wizyta lekarska (reumatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięPoznań - znani lekarze

Barbara Konieczna stomatolog, Jolanta Śmiałowicz internista, Sebastian Szczapa internista, Ahmad Suleiman dermatolog, Jarosław Supiński ortopeda, Zdzisław Kapelski psychiatra, Adam Zawielak psycholog, Elżbieta Waśniewska dermatolog, Ludmiła Frąckowiak specjalista medycyny naturalnej, Jacek Nadolski anestezjolog, Anna Siniawska stomatolog, Rafał Kolasiński internista, Marzena Chajewska-Ciekańska onkolog, Ewa Florek ginekolog, Agnieszka Bejnar radiolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza