Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 2 opinii

lekarz Krystian Wita

Specjalizacje:

Internista, Kardiolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 43
Ostatnie 7 dni 352
Odsłon w zeszłym miesiącu 1439
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 5

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Od jakiegoś czasu dokuczają Ci martwiące objawy w Twoim organizmie? Przymierzasz się, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Krystian Wita jest wykwalifikowanym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki, Astma, Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które trapią pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje pytania a także zleci okresowe badania profilaktyczne. Po wykonanych badaniach przygotuje dedykowany plan i metodę leczenia. Newralgicznymi chorobami, które lekarz Krystian Wita diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Krystian Wita umów się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno zaleci, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Katowice (woj. slaskie), Krystian Wita przyjmuje w placówce Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca, przy ul. Ziołowa 45/47. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (kardiolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 2

|

Średnia Ocen: 5

Wizyta u Pana Profesora przebiegłą w bardzo serdecznej atmosferze, bez stresu. Pan Profesor to doskonały kardiolog, jest na bieżąco z nowymi metodami leczenia. Bardzo mi pomógł w moich dolegliwościach. Poprzedni kardiolog przepisał mi aż dziesięć różnych lekarstw. Pan Profesor zamienił je na cztery leki, które są bardziej skuteczne. Teraz łatwiej mi się żyje z moim chorym sercem. Jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej Pana Profesora. Gorąco polecam każdemu kto ma problemy kardiologiczne. Dziękuję Panie Profesorze.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pan Profesor uratował mi życie. Jest świetnym lekarzem i kulturalnym człowiekiem. Zna się na rzeczy. Gdyby ktoś szukał dobrego kardiologa leczącego np. kardiomiopatie, to właśnie Profesor.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Katowice - znani lekarzeSzukasz internisty z miejscowości Katowice?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza