Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 2 opinii

lekarz dentysta Jolanta Siegert

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 43
Ostatnie 7 dni 341
Odsłon w zeszłym miesiącu 1512
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 3

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Dokucza Ci ból zębów lub dziąseł? A może przypadkiem chcesz mieć powalający uśmiech? Bez względu na to, co Ci dolega i co Ci jest, zalecamy wybrać się na ochronny przegląd uzębienia. lekarz dentysta Jolanta Siegert leczy pacjentów w każdym wieku w zakresie stomatologii dziecięcej i innych. Uważamy, że lekarz dentysta Jolanta Siegert jest profesjonalnym stomatologiem w Twoim mieście, dla którego liczy się dokładność leczenia oraz ciepły wystrój. A wszystko to przebiega w relaksującej atmosferze i w dostosowanych do pacjenta godzinach. Stomatolog też zajmuje się całościową stomatologiczną opieką, stomatologią estetyczną, estetyką, w tym uszkodzonym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów a także robieniem prostych ale również skomplikowanych zabiegów. Stomatolog diagnozuje powstałe zmiany patologiczne oraz decyduje o planie leczenia, co gwarantuje doskonałe efekty. Jeśli poszukujesz dobrego specjalisty świetnie trafiłeś. W mieście - Bydgoszcz (woj. kujawsko-pomorskie), Jolanta Siegert przyjmuje w placówce Indywidualna Praktyka Stomatologiczna, adres: ul. Sielska 34. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna


ul. Sielska 34, Bydgoszcz, Fordon

pokaż telefon

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 2

|

Średnia Ocen: 5

Bezapelacyjnie najlepsza stomatolog w Bydgoszczy, polecam z czystym sercem każdemu. Fachowo, bezboleśnie, zna się na leczeniu zębów jak mało kto, podejście do pacjenta na najwyższym poziomie, bardzo miła i uprzejma. Pacjent czuje się w gabinecie zrelaksowany i spokojny, bo wie że jest w dobrych rękach. Pani doktor uratowała mi wiele zębów, za co jestem dozgonnie wdzięczny, Serdecznie polecam

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Świetny dentysta!! Od 2 lat regularnie chodzę do Pani Jolanty Siegert i mogę serdecznie każdemu polecić. Świetnie wyposażony gabinet, wysoka kultura osobista, a co najważniejsze bezstresowo!!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Bydgoszcz - znani lekarze

Paweł Białożyk stomatolog, Tadeusz Zająkała okulista, Bohdan Gajda internista, Paweł Krause lekarz rodzinny, Małgorzata Swigon-Sobkowiak stomatolog, Maciej Bierwagen neurochirurg, Paweł Jarmocik chirurg, Bartłomiej Romaniuk ginekolog, Andrzej Mrotek anestezjolog, Włodzimierz Sipak dermatolog, Ryszard Maziarczyk ginekolog, Wojciech Szczawiński chirurg, Andrzej Okoń okulista, Maria Pałejko stomatolog, Grzegorz Janikowski lekarz rodzinny

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Bydgoszcz?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza