Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Jarosław Krawczak,
średnia 5.00 z 8 opinii

mgr Jarosław Krawczak


O lekarzu

Psycholog, pedagog i dyplomowany psychoterapeuta.

Pracę w obszarze zdrowia psychicznego rozpoczął w 2006 roku.
Prowadząc psychoterapię opiera się na teoriach i myśleniu psychodynamicznym. Korzysta zarówno z dorobku tego podejścia, jak i z metod i technik używanych w tej szkole terapeutycznej.

Swoją pracę stale superwizuje u specjalistów z Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, superwizorów z wieloletnim doświadczeniem psychoterapeutycznym. Jest na własnej ścieżce ubiegania się o certyfikat psychoterapeuty PTPPd i PTP.

W pracy terapeutycznej kieruje się standardami zawartymi w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Absolwent psychologii na Uniwersytecie SWPS (specjalność kliniczna) oraz Dolnośląskiej Szkoły Wyższej (pedagogika oraz pedagogika specjalna). Ma doświadczenie nauczyciela akademickiego. Rozwija się naukowo przygotowując rozprawę doktorską.
Ukończył całościowe szkolenie w zakresie psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, które spełnia wymogii, dotyczące przyznawania certyfikatów psychoterapeuty Polskiego Towarzystwia Psychoterapii Psychodynamicznej oraz PTP. Doświadczenie zdobywał w Centrum Osób Niepełnosprawnych w Dobroszycach oraz na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym i Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym w Lubinie. Prowadzi własny Gabinet Psychoterapeutyczny, równocześnie współtworząc zespół Ośrodka Psychoterapii Promente.

W zależności od potrzeb może zaproponować psychoterapię indywidualną (doroslych i młodzieży), małżeńską i par.

Prowadzi psychoterapię w Oleśnicy i we Wrocławiu.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psycholog)
wizyta lekarska (psychoterapeuta)
wizyta lekarska (terapeuta)

PSYCHOTERAPIA PSYCHODYNAMICZNA - metoda leczenia zaburzeń psychicznych oparta na założeniach teorii psychoanalizy. Zgodnie z nią, przyczyną cierpienia i problemów przeżywanych przez Pacjenta w życiu bieżącym są konflikty i popędy, zlokalizowane w nieświadomej części psychiki, zablokowane przez wewnętrzną „cenzurę”. Niedopuszczenie przez mechanizmy obronne, tego co nieświadome w obszar świadomości i skutkiem tego, uniemożliwienie realizacji pragnień i potrzeb, powoduje iż szukają one innej drogi wyjścia. Tą drogą okazują się być wszelkiego rodzaju objawy neurotyczne, przejawiające się pod postacią depresji, zaburzeń odżywiania, kłopotów ze snem, stanów lękowych czy obniżonego poczucia własnej wartości. Podejście psychoterapii psychodynamicznej koncentruje się wokół koncepcji, że u Klienta (Pacjenta), niedostosowanie funkcjonowania do wymagań stawianych przez życie jest w dużej mierze nieświadome. Ten proces ma swój początek we wczesnym dzieciństwie, rozwija się przez dalszą część życia i w końcu skutkuje dysonansem w codziennym życiu. Psychoterapeuta zorientowany psychodynamicznie najpierw interweniuje w celu złagodzenia przeżywanego przez Pacjenta cierpienia, a następnie pomaga Mu zwrócić uwagę na istniejące niedostosowania by w końcu, razem z Pacjentem popracować nad rozwinięciem sposobów i strategii prowadzących do trwałej zmiany w przeżywaniu, odczuwaniu oraz działaniu w bieżącym życiu.

pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 8

|

Średnia Ocen: 5

Rewelacyjny, przemiły, pozytywny. Kulturalny! Pomógł mi! Bardzo fachowa diagnoza! Dba o dobrą atmosferę wizyty! Polecam wszystkim!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Nie mam słów żeby wyrazić wdzięczność dla Pana Jarosława Krawczaka. Swoim profesjonalnym podejściem pozwolił mi zrozumieć siebie i przezwyciężyć trudności, z którymi borykałem się przez lata. Dzięki Niemu udało mi się skutecznie pozamykać wiele niezałatwionych tematów i wrzucić w życiu "piąty bieg”. Polecam szczerze każdemu, kto chce zmienić swoje życie na lepsze, poprawić relacje z ludźmi, zyskać spokój i zadowolenie oraz odblokować swój wewnętrzny potencjał. Dziękuję!

Odpowiedz lekarza:

Dziękuję za dobre słowo. Dziękuję za cały proces naszej współpracy, szczególnie za to, że mogłem obserwować Pana ciekawość siebie i te wszystkie zmiany, o których Pan pisze. Szczęśliwego życia i "wystarczająco dobrych" relacji!
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się szukać pomocy u Pana Jarosława. To świetny, wzbudzający zaufanie specjalista. Dzięki terapii moje życie zmieniło się i nadal zmienia na lepsze. Jeszcze raz dziękuję za pomoc w zrozumieniu samej siebie i za wykonaną pracę. Serdecznie polecam!

Odpowiedz lekarza:

Dziękuję Pani Ewo za opinię. Mam nadzieję, że nie zatrzyma się Pani na tej zmianie. Samej serdeczności życzę! Pozdrawiam.
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Jak dla mnie - najlepszy. Profesjonalista w każdym calu. Wzbudza zaufanie już od pierwszego momentu. No i najważniejsze - skuteczny. Polecam wszystkim, szukającym pomocy.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo profesjonalny psychoterapeuta. Już podczas pierwszego spotkania swoją postawą przekonał mnie, że wybrałam właściwego specjalistę. Terapie z Panem Krawczakiem przebiegają zawsze w przyjaznej atmosferze, a na rezultaty nie musiałam długo czekać. Polecam serdecznie.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Myślę, że lepszego lekarza we Wrocławiu nie znajdę

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Dr Krawczak przywrócił mnie dla świata, za co zawsze będę wdzięczna. Dr Krawczak odznacza się wysokim profesjonalizmem, zaangażowaniem i świetnym podejściem do pacjenta, przez co jest zdecydowanie specjalistą godnym polecenia.

Odpowiedz lekarza:

Bardzo cieszę się z Pani zmiany i dziękuję za dobrą opinię. Pozdrawiam.
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pan Jarosław Krawczak to świetny specjalista. Atmosfera podczas sesji sprzyja zrelaksowaniu i ułatwia ogromnie otworzenie się, co w moim przypadku łatwe nie jest. Pan Krawczak jest bardzo uprzejmy i wzbudza bardzo duże zaufanie, a jego umiejętności niesienia pomocy stoją na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim osobom, które chcą skorzystać z pomocy psychoterapeuty!

Odpowiedz lekarza:

Bardzo dziękuję za opinię. Pozdrawiam!
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Oleśnica - znani lekarze


Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz psychoterapeutę z miejscowości Oleśnica?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza