Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz dentysta Ireneusz Knopik

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 46
Ostatnie 7 dni 375
Odsłon w zeszłym miesiącu 1576

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Dokucza Ci ból zęba? A może chcesz wybielić zęby? Bez względu na to, co Ci dolega i co Ci jest, zalecamy wybrać się na profilaktyczny przegląd uzębienia. lekarz dentysta Ireneusz Knopik leczy pacjentów w każdym wieku w zakresie stomatologii estetycznej i innych. Jesteśmy przekonani, że lekarz dentysta Ireneusz Knopik jest profesjonalnym dentystą w Twoim mieście, dla którego liczy się podejście do pacjenta i jakość usług oraz bezpieczeństwo. A Przebiega to w relaksującej atmosferze i w korzystnych dla pacjenta terminach. Dentysta na ogół zajmuje się kompleksową opieką stomatologiczną, stomatologią estetyczną, protetyką, m.in. zepsutym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów i wykonaniem wielu innych zabiegów. Stomatolog diagnozuje powstałe zmiany patologiczne oraz decyduje o optymalnym planie leczenia, co daje doskonałe efekty. Jeśli poszukujesz odpowiedniego specjalisty doskonale znalazłeś! W mieście - Sopot (woj. pomorskie), Ireneusz Knopik przyjmuje w gabinecie Gabinet lekarski, przy ul. Kochanowskiego 30. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięSopot - znani lekarze

Katarzyna Chojnowska chirurg, Lucjan Samson ortopeda, Anna Stoińska lekarz rodzinny, Maria Stepowicz dermatolog, Roman Kuziemski internista, Adam Ruszel chirurg, Ryszard Karakiewicz chirurg, Zofia Gorzkowska-Tatol endokrynolog, Barbara Szuniewicz psycholog, Mikołaj Pernak lekarz medycyny estetycznej, Anna Wojciechowska onkolog, Elżbieta Myślińska stomatolog, Waldemar Krupa internista, Joanna Ścisło lekarz rodzinny, Anna Stankiewicz fizjoterapeuta

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Sopot?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza