Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Helena Grudzień

Specjalizacje:

Internista, Lekarz rodzinny

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 38
Ostatnie 7 dni 316
Odsłon w zeszłym miesiącu 1401

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Od pewnego momentu dają we znaki niepokojące objawy w Twoim organizmie? Rozważasz, który lekarz Cię zdiagnozuje? Lekarz Helena Grudzień jest kompetentnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i diagnozowaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze, Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje pytania oraz zleci okresowe badania profilaktyczne. Po przeprowadzonych badaniach wyjaśni dedykowany plan i sposób leczenia. Kluczowymi schorzeniami, które lekarz Helena Grudzień diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Helena Grudzień zarejestruj się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno wskaże, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Kraków (woj. malopolskie), Helena Grudzień przyjmuje w placówce Gabinet lekarski, pod adresem ul. Kołobrzeska 3. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
Wizyta lekarska (Lekarz rodzinny)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięKraków - znani lekarze

Jankiewicz Zbigniew ginekolog, Weneta Stręk okulista, Wanda Rumińska pediatra, Magdalena Turek-Zięba dermatolog, Katarzyna Duch-Kramarz stomatolog, Silva Kosowska pediatra, Wiesław Pędziwiatr chirurg, Piotr Komorowski ginekolog, Barbara Pasternak fizjoterapeuta, Maria Kostarczyk anestezjolog, Joanna Podkopał-Obajtek lekarz rodzinny, Krystyna Steczko stomatolog, Małgorzata Kulis internista, Rafał Januszek internista, Bogusława Bieniek ortopeda

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Kraków?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza