Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Grzegorz Metelski

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 34
Ostatnie 7 dni 270
Odsłon w zeszłym miesiącu 1283
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 3

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Od dłuższego czasu dokuczają Ci nieprzyjemne symptomy w Twoim ciele? Myślisz, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Grzegorz Metelski jest odpowiednim specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które męczą pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje obiekcje a ponadto skieruje do innego specjalisty. Po wykonanych badaniach przygotuje dedykowany plan i metodę leczenia. Przeważającymi chorobami, które lekarz Grzegorz Metelski diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Grzegorz Metelski zgłoś się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno udzieli rady, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Ełk (woj. warminsko-mazurskie), Grzegorz Metelski przyjmuje w placówce Mazurskie Centrum Zdrowia Zakład Opieki Zdrowotnej w Ełku - "Pro-Medica" w Ełku, Szpital, pod adresem ul. Baranki 24. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
Informacja o cenie za wizytę ma charakter poglądowy.
Szczegółową cenę uzyskasz podczas bezpośredniego kontaktu z lekarzem.

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Po prostu super specjalista, cierpliwy i dobry człowiek. Przyjemny kontakt. Pozytywny. Z podejściem do pacjenta. Rzetelny. Przyjemna wizyta. Dba o dobrą atmosferę wizyty. Polecam z całego serca.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Ełk - znani lekarze

Alina Milewska lekarz rodzinny, Sławomir Sapieżko chirurg, Dariusz Kaczorowski chirurg, Grzegorz Tracz chirurg, Jacek Zyzman chirurg, Lilla Szypulska lekarz rodzinny, Agnieszka Gogolczyk okulista, Aleksander Sawczuk internista, Grzegorz Piwko neurolog, Wioletta Rozmysłowicz-Szermińska internista, Renata Filipowicz stomatolog, Adam Gorlo kardiolog, Martyna Kossak stomatolog, Czesław Modzelewski lekarz rodzinny, Daniel Obara psychiatra

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Ełk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza