Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Grażyna Semeńczuk

Specjalizacje:

Internista, Hematolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 36
Ostatnie 7 dni 299
Odsłon w zeszłym miesiącu 1415
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 30

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Od pewnego momentu dokuczają Ci alarmujące symptomy w Twoim organizmie? Głowisz się, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Grażyna Semeńczuk jest dyplomowanym lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i diagnozowaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które trapią pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje zapytania a także zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po przeprowadzonych badaniach przygotuje dedykowany plan i sposób leczenia. Newralgicznymi przypadłościami, które lekarz Grażyna Semeńczuk diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Grażyna Semeńczuk umów się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno poradzi, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Bydgoszcz (woj. kujawsko-pomorskie), Grażyna Semeńczuk przyjmuje w gabinecie Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy, ul. Ujejskiego 75. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (hematolog)
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Wizyta bez problemu. Przyjemny kontakt. Przyjazna, lekarz semeńczuk jest bardzo komunikatywna. O wysokiej kulturze osobistej, rzetelna, wszystko było w porządku, szczerze polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Bydgoszcz - znani lekarze

Krzysztof Jaszowski anestezjolog, Piotr Stryczynski neurochirurg, Michał Czerebiej internista, Grzegorz Ledkiewicz chirurg, Barbara Kościelniak internista, Ryszard Laskowski onkolog, Aleksander Hermelin anestezjolog, Marek Urban dermatolog, Leszek Wolański chirurg, Alina Kostrzewska położna, położnik, Marek Burchard stomatolog, Magdalena Wysocka lekarz rodzinny, Józef Gotz psycholog, Patrycja Krepska ginekolog, Halina Rusin lekarz medycyny pracy

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Bydgoszcz?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza