Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz dentysta Grażyna Łojewska

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 50
Ostatnie 7 dni 390
Odsłon w zeszłym miesiącu 1668

O lekarzu

Witamy na profilu. Przeszkadza Ci ból zębów lub dziąseł? A może przypadkiem masz wadę zgryzu? Bez względu na to, co jest powodem, wskazane jest iść na zapobiegawczy przegląd Twoich zębów. lekarz dentysta Grażyna Łojewska leczy małych pacjentów oraz młodzież w zakresie stomatologii estetycznej i innych. Uważamy, że lekarz dentysta Grażyna Łojewska jest miłym i kulturalnym stomatologiem w Twoim mieście, dla którego niezmiernie ważne jest zaufanie pacjenta oraz indywidualne podejście do pacjenta. A wszystko to przebiega w domowej atmosferze i w korzystnych dla pacjenta terminach. Stomatolog zajmuje się kompleksową stomatologiczną opieką, stomatologią estetyczną, endodoncją, w tym uszkodzonym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów i robieniem wielu innych zabiegów. Dentysta diagnozuje powstałe zmiany patologiczne również decyduje o metodzie leczenia, co zapewnia niesamowite efekty. Jeśli szukasz dobrego stomatologa doskonale trafiłeś. W mieście - Wrocław (woj. dolnoslaskie), Grażyna Łojewska przyjmuje w gabinecie Stomatologia, przy ul. Wałbrzyska 26. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięWrocław - znani lekarze

Olga Łozowa anestezjolog, Grażyna Pastuła-Komorowska stomatolog, Justyna Dzietczenia internista, Lucyna Pośpiech laryngolog, Alicja Filus internista, Agata Moroń psycholog, Monika Prochorec-Sobieszek hematolog, Maria Puchacz stomatolog, Magdalena Maławska dietetyk, Marcin Świder chirurg, Maria Magott-Procelewska nefrolog, Sylwia Pudełko stomatolog, Rafał Mizia stomatolog, Magdalena Perkal stomatolog, Eugenia Nowak lekarz medycyny pracy

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza