Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 3 opinii

lekarz Danuta Grelińska

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 55
Ostatnie 7 dni 426
Odsłon w zeszłym miesiącu 1790
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 1

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Od jakiegoś momentu odczuwasz martwiące oznaki w Twoim ciele? Analizujesz, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Danuta Grelińska jest profesjonalnym lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które męczą pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje wahania a ponadto proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po wykonanych badaniach wyjaśni dedykowany plan i metodę leczenia. Kluczowymi problemami, które lekarz Danuta Grelińska diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Danuta Grelińska zapisz się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno zasugeruje, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Pieńsk (woj. dolnoslaskie), Danuta Grelińska przyjmuje w placówce Gabinet lekarski, adres: ul. Bolesławiecka 18B/i. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 3

|

Średnia Ocen: 5

Bardzo profesjonalny lekarz ,ktoremu nie brak empatii .Szkoda ze tylko okazjonalnie /dyzury w SOR/w Swidnicy.Polecam

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

DR.Grelinska bardzo dobry lekarz bylam na wizycie w niedziele o 24godz ,przyjela mnie poza kolejka szybko poznala sie na mojej chorobie mila spokoina kkobieta malo mowila ,ale postawila mnie na nogi szybki zastrzyk i lepi,masci i dzisiaj juz jestem zdrowa ..a tak bylam u 6 lekarzy i nic stan sie pogarszal dopiero dr grelinska dusza lekarz bez nerwow skromna potrafila postawic dobra dniagnoze ..bardzo polecam pania dr pracuje na nocnych dyzurach i trzeba po nocach niec mocne nerwy by kazdego wysluchac taka jest dr skromna cicha br dobra dr grelinska ...

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Dr. Danuta Grelińska wielokrotnie przyjmowała mnie na świątecznym dyżurze internistycznym w Powiatowym Pogotowiu Ratunkowym w Świdnicy z powodu ostrej infekcji górnych dróg oddechowych oraz z powodu dolegliwości neurologicznych, to naprawdę bardzo dobry specjalista i lekarz z powołania, a przy tym życzliwy, skromny, wyrozumiały i otwarty na pacjenta człowiek. Cieszę się, że miałem okazję poznać tak wspaniałego lekarza o wielkim sercu i ogromnej wiedzy medycznej, wykraczającej nawet poza internę - o czym mogłem się przekonać, widząc sposób badania neurologicznego Pani Doktor i zalecone dodatkowo badania diagnostyczne z zakresu neurologii. Warto podkreślić, iż nigdy nie "zbywa" pacjenta, zleca badania kontrolne i diagnostyczne - nawet kilkakrotnie, chcąc ponad wszelką wątpliwość ustalić diagnozę i rozwiać wątpliwości - a tak było w moim przypadku. Jest osobą życzliwą, chętnie porozmawia, ale i podniesie na duchu, podbuduje psychicznie - co jest czasami bardzo istotne. Nigdy nie odmówi pomocy pacjentowi. To mój wizerunek prawdziwego lekarza, do którego zawsze z chęcią bym się udał. Naprawdę polecam!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Pieńsk - znani lekarzeSzukasz internisty z miejscowości Pieńsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza