Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 2 opinii

lekarz Bogumiła Czartoryska-Arłukowicz

Specjalizacje:

Onkolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 39
Ostatnie 7 dni 322
Odsłon w zeszłym miesiącu 1571
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 26

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (onkolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 2

|

Średnia Ocen: 5

Jest ANIOŁEM!!! Od 2010 r. mam z Panią Arłukowicz kontakt, zawsze konkretna i rzeczowa, nie "owija w bawełnę" :-) Powiedziała, że jestem szczęściarzem i do dzisiaj jest cacy.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Leczę się już od 2010 roku u Pani Doktor Bogumiły Czartoryskiej-Arłukowicz zarówno w Białostockim Centrum Onkologii na ul. Ogrodowej 12 jak i w Centrum Medycznym w Białymstoku przy ul. Niedźwiedziej 69. Terapia lecznicza, jaką zastosowała Pani Doktor, okazała się niezwykle skuteczna i uratowała mi życie już po pierwszej mastektomii. Jako wdzięczna pacjentka mogę szczerze powiedzieć, że Pani Doktor to bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek. Obecnie przeszłam drugą mastektomię i nadal leczę się u Pani Doktor, do której mam bezgraniczne zaufanie. Pani Doktor jest osoba mająca olbrzymią wiedzę lekarską zdobytą w kraju i za granicą, którą z powodzeniem wykorzystuje w swojej pracy. Ta wiedza i doświadczenie to bezcenny skarb i nieoceniona korzyść dla mnie i innych pacjentów. Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do pacjentów i ma w sobie bardzo dużo empatii. Obecnie z bardzo dobrym skutkiem zastosowała wobec mnie kolejny rodzaj chemioterapii i mam nadzieję, że po raz kolejny uratuje mi życie. Jestem niezmiernie wdzięczna za jej pracę, poświęcenie i wysiłek właśnie teraz, kiedy kolejny raz pomaga mi zmagać się z chorobą nowotworową. To nie są żadne żarty, bo na szali jest moje życie i życie wielu podobnych do mnie pacjentów. Czy ktoś potrafi policzyć ile istnień ludzkich uratowała Pani Doktor? Ja myślę, że te liczby idą już nie w setki, lecz w tysiące. Wystarczy popatrzeć na numery kart pacjenta, każda jest czterocyfrowa na dany rok kalendarzowy. Cóż mogę zrobić więcej jak przynajmniej właśnie w formie tego komentarza okazać swoją bezgraniczną wdzięczność. Inni "uratowani" na pewno dołączą się do moich słów. Słowo dziękuję to za mało, aby wyrazić moją wdzięczność wobec Pani Doktor. Faktem jest, że mam podarowane już kolejny raz drugie życie. Życzę Pani Doktor wszystkiego najlepszego i bardzo dużo zdrowia oraz sil. Proszę nie brać do głowy złośliwych komentarzy i dalej ratować mnie i innych chorych.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Białystok - znani lekarze


Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz onkologa z miejscowości Białystok?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza