Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz dentysta Artur Sienkiewicz

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 56
Ostatnie 7 dni 433
Odsłon w zeszłym miesiącu 1775

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Doskwiera Ci ból zęba? A może chcesz mieć zdrowe zęby? Bez względu na to, co Ci dolega, wskazane jest iść na zapobiegawczy przegląd Twoich zębów. lekarz dentysta Artur Sienkiewicz leczy wszystkie pokolenia w zakresie stomatologii estetycznej oraz innych. Uważamy, że lekarz dentysta Artur Sienkiewicz jest miłym i kulturalnym dentystą w Twoim mieście, dla którego liczy się podejście do pacjenta i jakość usług oraz radość pacjenta przed i po zabiegu. A Przebiega to w rodzinnej atmosferze oraz w dostosowanych do pacjenta godzinach. Dentysta zajmuje się ogólną opieką stomatologiczną, stomatologią dziecięcą, endodoncją, np. zepsutym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów a także wykonaniem prostych ale również skomplikowanych zabiegów. Dentysta wykrywa powstałe zmiany patologiczne także podejmuje decyzje o odpowiednim planie leczenia, co gwarantuje trwałe efekty. Poszukujesz świetnego specjalisty doskonale trafiłeś. W mieście - Wrocław (woj. dolnoslaskie), Artur Sienkiewicz przyjmuje w gabinecie Prestige Dent Centrum Stomatologiczne, ul. Oławska 9. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Prestige Dent Centrum Stomatologiczne


ul. Oławska 9, Wrocław, Stare Miasto

pokaż telefon

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięWrocław - znani lekarze

Jarosław Tomczyk internista, Maciej Florek fizjoterapeuta, Weronika Czekajło weterynarz, Barbara Rajska stomatolog, Joanna Muzyka-Matejek psycholog, Paweł Kaczmarek internista, Mariusz Boczan anestezjolog, Marek Więznowski stomatolog, Agnieszka Prządo-Młyńska stomatolog, Anna Wojtyła stomatolog, Krzysztof Święch weterynarz, Leszek Palik internista, Agnieszka Marcinkowska-Łagosz stomatolog, Dorota Waszczyk psycholog, Andrzej Pozowski ortopeda

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza