Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 1.00 z 3 opinii

dr n. med. Antonina Sobieszczańska-Jabłońska

Specjalizacje:

Ginekolog, Endokrynolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 46
Ostatnie 7 dni 373
Odsłon w zeszłym miesiącu 1604

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (endokrynolog)
wizyta lekarska (ginekolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 3

|

Średnia Ocen: 1

Pani dr A. Sobieszczańska- Jabłońska (endokrynolog z oddziału Manufaktura) jest osobą pozbawiona jakichkolwiek uczuć- przede wszystkim empatii oraz kultury osobistej i szeroko rozumianego taktu- co jako lekarz powinna posiadać. Nie dość, że spoźniła się, to od początku konsultacji była bardzo nieprzyjemna. Sprawiała wrażenie osoby, która NIE POWINNA pracować z ludźmi (ze względu na zachowanie i ... jeśli nie radzi sobie z pacjentami ze względu na wiek, to może warto pomyśleć o emeryturze)! Obraziła mnie robiąc niestosowne przytyki do mojego wyglądu, wymagała ode mnie wiedzy medycznej (nie jestem lekarzem i jeśli proszę o wyjaśnienie, to nie dla mojego „widzi mi się”) . Najgorsze było później, kiedy poprosiłam o zwolnienie lekarskie do pracy- zrobiła mi awanturę cytujàc „nie będę pisać zwolnień osobom dorosłym, nie przesadzajmy” wmawiając mi, że przecież nie jestem chora (szkoda, że lista skierowań na badania jest ogromna więc domyślam się, że nie jest tak słodko) . Wychodzàc z gabinetu Pani doktor napisała mi w ZALECENIACH!!! O zwolnieniu lekarskkm- zajmując się w tym samym Czasie innym pacjentem!!! A gdzie jest ochrona danych?! Nie życzę sobie, żeby inni ludzie mieli wgląd w moje skierowania itd. Mam nadzieję, że ktoś wyciągnie konsekwencje z całej sytuacji, bo ja na pewno zgłaszam sprawę dalej!

Zgłoś naruszenie

Jesteś tym lekarzem? Przejmij profil i odpowiedź na opinię!

bardzo zła

Moje wrażenia po pierwszej wizycie bardzo negatywne ;(. Pierwszy raz miałam ochotę wyjść z gabinetu po 2 zdaniach jakie wymieniłam z lekarzem. Pani doktor nie czytając żadnych przedstawionych przeze mnie dokumentów rzuciła do mnie tekst "Chyba nie do tego lekarza się pani zapisała", (zgłosiłam się do po dwóch poronieniach i z problemami z zajściem w ciąże). Po zebraniu wywiadu - dowiedziawszy się że mam już dzieci rzuciła komentarz typu "jak ma pani dzieci to czego pani jeszcze chce". Dostałam skierowania na badania ale zastanowię się jeszcze czy wrócę z wynikami. Może poszukam innego lekarza bardziej wrażliwego na problemy innych i nie oceniającego wszystkich jedną miarą. :(

Zgłoś naruszenie

Jesteś tym lekarzem? Przejmij profil i odpowiedź na opinię!

bardzo zła

Pani Doktor, jest super miła, ale jeśli chodzi o pogadanie na luźne tematy np. chętnie zapyta czym się zajmujecie albo ile zarabiacie gorzej z leczeniem, w gabinecie na Tatrzańskiej nie ma sprzętu do USG, także płacąc za wizytę 130zł (ceny wizyt też rosną w niepojętym tempie albo są ustalane indywidualnie) trzeba jeździć po mieście i dodatkowo płacić za USG, co przy monitorowaniu cyklu jest bardzo czasochłonne, męczące i kosztowne pod opieką Dr Sobieszczeńskiej. Nie nazwałabym tej Doktor profesjonalistą. Wizyty uważam za stratę kasy i czasu. Nie polecam.

Zgłoś naruszenie

Jesteś tym lekarzem? Przejmij profil i odpowiedź na opinię!

bardzo zła


Łódź - znani lekarzeSzukasz ginekologa z miejscowości Łódź?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza