Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Agnieszka Karlikowska-Syska

Specjalizacje:

Internista, Nefrolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 46
Ostatnie 7 dni 356
Odsłon w zeszłym miesiącu 1524
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 8

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od dłuższego momentu dokuczają Ci alarmujące symptomy w Twoim ciele? Myślisz, który lekarz Cię zdiagnozuje? Lekarz Agnieszka Karlikowska-Syska jest właściwym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i diagnozowaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje problemy a także zleci okresowe badania profilaktyczne. Po wszystkich badaniach wdroży dedykowany plan i sposób leczenia. Newralgicznymi problemami, które lekarz Agnieszka Karlikowska-Syska diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Agnieszka Karlikowska-Syska zapisz się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno podpowie, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Poznań (woj. wielkopolskie), Agnieszka Karlikowska-Syska przyjmuje w gabinecie Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska-W Miejscu Wezwania Agnieszka Karlikowska-Syska, ul. Sadowa 42. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
Wizyta lekarska (Nefrolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska-W Miejscu Wezwania Agnieszka Karlikowska-Syska


ul. Sadowa 42, Poznań, Stare Miasto

pokaż telefon

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięPoznań - znani lekarze

Michał Kucner pediatra, Karina Buxakowska okulista, Małgorzata Wojtanowska-Bogacka psychiatra, Grzegorz Oszkinis chirurg, Marianna Mościcka neurolog, Elżbieta Sowińska diagnosta, Dorota Handschuh stomatolog, Zbigniew Michalak internista, Joanna Maziarka radiolog, Michał Reszelski ortopeda, Aleksandra Rembielak-Stawecka stomatolog, Anna Widła weterynarz, Andrzej Kędzierski neurolog, Janusz Skowronek onkolog, Bogumiła Bem stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza