Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 4 opinii

dr Adrian Dębski

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 50
Ostatnie 7 dni 330
Odsłon w zeszłym miesiącu 1467
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 5

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od jakiegoś momentu odczuwasz nieprzyjemne oznaki w Twoim organizmie? Myślisz, który lekarz Cię zdiagnozuje? Dr Adrian Dębski jest dyplomowanym lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze, Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które dręczą pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje wahania jak również zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po przeprowadzonych badaniach opracowuje dedykowany plan i metodę leczenia. Kluczowymi problemami, które dr Adrian Dębski diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się dr Adrian Dębski zgłoś się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno wskaże, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Częstochowa (woj. slaskie), Adrian Dębski przyjmuje w placówce Praktyka Lekarska Adrian Dębski, przy ul. Iwaszkiewicza 13/36. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
Informacja o cenie za wizytę ma charakter poglądowy.
Szczegółową cenę uzyskasz podczas bezpośredniego kontaktu z lekarzem.

Miejsce przyjęć i kontakt


ul. Iwaszkiewicza 13/36, Częstochowa

pokaż telefon

Brak mapy. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 4

|

Średnia Ocen: 5

Świetny lekarz. Chodzę do niego od 2 lat i nie zawiodłem się nigdy. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bezbłędny, życzliwy i serdeczny człowiek, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, życzliwy, z podejściem do pacjenta, stara się zrobić wszytko, aby pomóc. Bardzo dokładny, jestem ogromnie zadowolona, skuteczny, szczerze polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo fachowy, choć nieco oschły.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Dziękuję Panie Doktorze, za pomoc i wyjaśnienie wszytkich obaw i wątpliwości. Poza w końcu trafnym rozpoznaniem i odpowiednim leczeniem dał mi Pan przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa i zrozumienie mojej choroby. Jeszcze raz wielkie dzieki :-)

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Częstochowa - znani lekarze

Dorota Rospędek-Maźniewska ortodonta, Lesław Rudziński stomatolog, Ewa Zajusz okulista, Jolanta Sobczyk-Pasek stomatolog, Romuald Górniak położna, położnik, Elżbieta Janczarek pediatra, Anna Bociąga stomatolog, Olga Szkliniasz neurolog, Maria Łęcka stomatolog, Jakub Kaźmierowski ginekolog, Teresa Janiczak neurolog, Małgorzata Chełmicka internista, Zbigniew Siwek internista, Joanna Sobczyńska stomatolog, Anna Białota-Szurkowska pediatra

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Częstochowa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza