Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz dentysta Adam Zawada

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 44
Ostatnie 7 dni 349
Odsłon w zeszłym miesiącu 1524

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Doskwiera Ci ból zębów? A być może chcesz wybielić zęby? Bez względu na to, co Ci dolega i co Ci jest, zalecamy umówić się na profilaktyczny przegląd uzębienia. lekarz dentysta Adam Zawada leczy małych pacjentów oraz młodzież w zakresie stomatologii zachowawczej i innych. Jesteśmy przekonani, że lekarz dentysta Adam Zawada jest solidnym i sprawdzonym dentystą w Twoim mieście, dla którego jest kluczowe podejście do pacjenta i jakość usług oraz jakość wykonywanych usług. A Przebiega to w rodzinnej atmosferze i w korzystnych dla pacjenta cenach. Dentysta też zajmuje się kompleksową stomatologiczną opieką, stomatologią estetyczną, estetyką, m.in. uszkodzonym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów oraz robieniem innych zabiegów. Dentysta wykrywa powstałe zmiany patologiczne także podejmuje decyzje o optymalnym planie leczenia, co zapewnia wspaniałe efekty. Poszukujesz świetnego dentysty świetnie wyszukałeś! W mieście - Wrocław (woj. dolnoslaskie), Adam Zawada przyjmuje w placówce Dolnośląskie Centrum Implantologii Stomatologicznej, pod adresem ul. Stobrawska 32. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięWrocław - znani lekarze

Anna Nadolna psycholog, Jacek Matynkiewicz ortopeda, Anna Szozda pediatra, Janina Tęcza stomatolog, Ewa Morawska-Korman stomatolog, Marta Gołębiewska stomatolog, Regina Zagórna stomatolog, Jadwiga Łapińska internista, Maciej Starzyk ortopeda, Dorota Woźniak logopeda, Joanna Kupczak psycholog, Mirosław Gaj chirurg, Małgorzata Domagała psycholog, Zbigniew Woźnicki alergolog, Irena Majchrzak pediatra

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza