Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

mgr Adam Sołek

Specjalizacje:

Psychoterapeuta, Psycholog

O lekarzu

Zgodnie ze zdaniem Oscara Wilde'a: "Bądź sobą, wszyscy inni są już zajęci” psychoterapię traktuję jako podróż, której celem jest odnalezienie siebie.

Jestem psychologiem, psychoterapeutą certyfikowanym (ECP) w European Association for Psychotherapy, psychoterapeutą certyfikowanym w PTP Integratywnej, trenerem umiejętności psychospołecznych, doradcą zawodowym i psychoterapeutą uzależnień w trakcie szkolenia do certyfikatu. 

Swoją ścieżkę rozwoju zawodowego rozpocząłem na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, a następnie kontynuowałem w Instytucie Psychologii Zdrowia, Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie, Polsko-Niemieckim Instytucie Terapii Uzależnień, Taunus - Institut für Systemaufstellungen (w Bad Homburg).
Od 2007 roku intensywnie rozwijam się jako psychoterapeuta poprzez udział w 4-letnim Studium Psychoterapii Integratywnej oraz szkoląc się w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej (wcześniej Krótkoterminowej) w Krakowie na szkoleniach podnoszących kwalifikacje w zakresie psychoterapii, m .in.:

 • psychosomatoterapia,
 • psychoterapia krótkoterminowa depresji,
 • integratywna psychoterapia krótkoterminowa,
 • diagnoza kliniczna: “DSM–IV–TR",
 • hipnoza w psychoterapii i medycynie,
 • psychoterapia zaburzeń lękowych
 • "Psychoterapeuta jako narzędzie zmiany w psychoterapii"
 • „Normalne jedzenie – w poszukiwaniu harmonii między ciałem a umysłem. Praca z osobami objadającymi się”.
  ​Ponadto ukończyłem kończyłem:
 • NLP Master Practitioner - szkolenie certyfikacyjne kurs
 • Practitioner of NLP - szkolenie certyfikacyjne organizowane przez Polski Instytut NLP
 • Praktyka NLP i Mistrza NLP.
  Obecnie kontynuuję kształcenie psychoterapeutyczne na szkoleniu PROFI przygotowującym do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty.

  Aktywność zawodową rozpocząłem w 2001 roku w obszarze doradztwa zawodowego oraz jako trener i wykładowca przy realizacji projektów unijnych. Pracuję jako psychoterapeuta w Poradni Zdrowia Psychicznego "Psycho-Med" w Tomaszowie Lubelskim oraz Poradni Psychologicznej przy Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „RESORT- MED” w Zamościu. Aktualnie współpracuję również w Centrum Pomocy Interdyscyplinarnej dla osób poszkodowanych w przestępstwach, Punkcie Konsultacyjno –Doradczym udzielając pomocy psychologicznej i prowadząc psychoterapię.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej oraz Polskiej Federacji Psychoterapii.

Pracuję pod superwizją certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Instytutu Psychoterapii Integratywnej Mileny Karlińskiej-Nehrebeckiej w Krakowie. Posiadam Rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psycholog)
wizyta lekarska (psychoterapeuta)

Zanim zacznie się psychoterapia pierwszym etapem naszej pracy jest konsultacja, w czasie której osoba zgłaszająca się do gabinetu (pacjent) przedstawia kłopot, z jakim się zgłasza. Podczas rozmowy formułowany jest problem oraz wynikające z tego cele psychoterapii, czyli do czego ma ona prowadzić. Pacjent może w tym czasie bardziej zrozumieć specyfikę swoich trudności, trochę poznać psychoterapeutę rozeznać się w proponowanych przez niego metodach pracy. W trakcie konsultacji może się okazać, że wskazana jest konsultacja z innym specjalistą np. psychiatrą czy lekarzem innej specjalności. Kiedy wspólnie zostaje podjęta decyzja o psychoterapii, pacjent zapoznaje się z regulaminem gabinetu, ustalane są zasady współpracy, co składa się na tak zwany kontrakt terapeutyczny.

po ustaleniu kontraktu terapeutycznego i zakończeniu etapu konsultacji oraz za zgodą osoby zainteresowanej rozpoczyna się psychoterapia indywidualna.

po ustaleniu kontraktu terapeutycznego z parą, małżeństwem bądź rodziną i zakończeniu etapu konsultacji oraz za zgodą osób zainteresowanych rozpoczyna się psychoterapia.

pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięZamość - znani lekarzeSzukasz psychoterapeutę z miejscowości Zamość?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza