Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Lena Frankowska,
średnia 5.00 z 4 opinii

mgr Lena Frankowska

Specjalizacje:

Psycholog

O lekarzu

Pomoc psychologiczna i psychoseksualna.

Psycholog z doświadczeniem w zakresie pomocy psychologicznej, seksuologicznej, poradnictwa dla par oraz edukacji seksualnej dorosłych i młodzieży.
12-letnie doświadczenie w poradnictwie psychologicznym, również przez internet i telefon.
Pomoc psychologiczna w obszarze życia seksualnego.

Zakres oferowanej pomocy:
- problemy w związkach, porady dla par, rozwiązywanie konfliktów w małżeństwach, poprawa komunikacji i wzajemnego zrozumienia, rozstanie, rozwód, zdrada, kryzysy w związkach, trudności w nawiązaniu i utrzymaniu relacji miłosnej
- seks, edukacja seksualna, niedopasowanie seksualne w związku, problemy małżeńskie których przyczyną są kłopoty seksualne, trudności w rozpoczęciu badz kontynuowaniu życia seksualnego, trudności w kontynuowaniu życia seksualnego po przerwie, rozstaniu, zmianie partnera, dysfunkcje seksualne kobiet i mężczyzn, psychogenne kłopoty z erekcją, kłopoty z wytryskiem ( jestem psychologiem - nie prowadzę farmakoterapii i nie przeprowadzam badań fizykalnych), obniżone potrzeby seksualne, kłopoty z dopasowaniem seksualnym, niesatysfakcjonujące zbliżenia, brak orgazmu, dojrzewanie psychoseksualne
- problemy psychiczne, kryzysy emocjonalne, utrata bliskiej osoby, podejmowanie decyzji.

Oferuję pomoc obejmującą sferę emocjonalna, relacyjną i seksualną, kierowaną do osób dorosłych oraz młodzieży. Poradnictwo psychologiczne, wsparcie psychologiczne i psychoseksualne, konsultacje, psychoedukacje, poradnictwo i wsparcie dla par, edukacje seksualna.
W pracy wykorzystuję doświadczenie teoretyczne i praktyczne, podejście zintegrowane, dostosowane do sytuacji i potrzeb zgłaszającej się osoby.

Jestem psychologiem - nie prowadzę farmakoterapii i nie przeprowadzam badań fizykalnych.
Jesli nie jesteście Państwo pewni czy zakres oferowanej przeze mnie pomocy wpisuje sie w Państwa aktualne potrzeby/kłopoty to serdecznie prosze o kontakt: lenafrankowska@o2.pl

Zapraszam na sesje/konsultacje indywidualne i partnerskie - stacjonarnie - we Wrocławiu na ul. Tomaszowskiej 2a (skrzyżowanie z ul. Wesołą), boczna Kamiennej. Centrum Wrocławia, okolice dworca PKS, PKP, Aquaparku.
Proszę o punktualne przybycie.
Płatność gotówką.
Dodatkowe informacje i terminy: lenafrankowska@o2.pl

Oferuję również sesje telefoniczne (krajowe) i online - przez internet, za pomocą komunikatora GG (spotkanie w formie tekstowej), wiadomosci email i komunikatora Skype (spotkanie online audio badz rowniez z video).
Forma spotkań przez internet jest szczegolnie dogodna dla osób przebywających poza granicami kraju, za miastem, pracujacych do późna, w delagacjach, niepełnosprawnych, chorujących. Również dla wszystkich którzy pragną zachowania komfortu pozostania we własnym domu.
Spotkania telefoniczne dostępne są tylko dla osób przebywających w kraju.
Dodatkowe informacje i terminy: lenafrankowska@o2.pl

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego, w ramach studiów szkoliłam się z zakresu psychologii klinicznej. Ukończyłam studia podyplomowe Seksuologia kliniczna, pod kierownictwem prof. Zbigniewa Lwa-Starowicza, w Warszawie. Systematycznie pogłębiam wiedzę i doświadczenie.
Uczestniczyłam w licznych szkoleniach i treningach z zakresu psychologii, seksuologii i terapii par.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawiorlanej. Aktualnie w procesie kształcenia i certyfikacji w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej.
Kształciłam się w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii, Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, Polskim Instytucie Ericksonowskim, Wrocławskim Uniwersytecie Medycznym oraz Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Posiadam doświadczenie w zakresie pomocy psychologicznej oraz psychoseksualnej dla osób i par oraz edukacji seksualnej; zgromadzone podczas pracy w placówkach świadczących pomoc psychologiczną i seksuologiczną. Pracowałam i odbywałam staże między innymi w: Poradni dla osób w kryzysie emocjonalnym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Centrum Telemedycznym Qzdrowiu, Ośrodkach Pomocy Społecznej w woj. dolnośląskim, Zakładzie Karnym we Wrocławiu oraz w Specjalistycznym Zespole Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu.
Prowadzę własną praktykę od ponad 12 lat oraz współpracuje aktualnie w zakresie świadczenia pomocy psychologicznej i seksuologicznej z Wielkopolską Akademią Nauki i Rozwoju, Centrum Terapii Promitis.


Zapraszam na sesje/konsultacje indywidualne i partnerskie:
- stacjonarnie - we Wrocławiu na ul. Tomaszowskiej 2a (skrzyżowanie z ul. Wesołą), boczna Kamiennej
- przez internet (GG, Skype - audio/video)
- przez telefon (krajowe)
Dodatkowe informacje na temat zakresu oferowanej pomocy i dodatkowe terminy: lenafrankowska@o2.pl

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psycholog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 4

|

Średnia Ocen: 5

Wizyty mi pomagają, od 3 miesięcy się spotykam z Panią Leną. Dobry lekarz

Odpowiedz lekarza:

Serdecznie dziękuję za pozytywna opinię. Pozdrawiam
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo polecam Panią Psycholog. Jest osobą niezwykle ciepłą, tworzącą przyjazną atmosferę bezpieczeństwa. Bardzo dużo skorzystałem z terapii.

Odpowiedz lekarza:

Bardzo dziękuję Panie Michale. Do zobaczenia
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Polecamy Panią Lenę Frankowską, bardzo nam pomogła, kiedy rozpadał sie nasz długoletni związek. Otrzymalismy wiele cennych wskazówek i motywacje do zmian. Teraz juz potrafimy sami sobie radzic z codziennymi kłopotami. Warto sporobowac!

Odpowiedz lekarza:

Dżiękuję Panstwu za pozytywne zaopiniowanie spotkań. Wszystkeigo dobrego!
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Polecam Panią Lenę, osoba bardzo kompetentna, ciepła. Zaangażowana w prace. Udziela wielu cennych wskazówek, słucha. Bardzo skorzystałam na terapii, skorzystał mój związek. Dziękuje. Polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Wrocław - znani lekarzeSzukasz psychologa z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza