Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów


Lena Frankowska,
średnia 5.00 z 4 opinii

mgr Lena Frankowska

Specjalizacje:

Psycholog

O lekarzu

Pomoc psychologiczna i psychoseksualna.

Psycholog z doświadczeniem w zakresie pomocy psychologicznej, seksuologicznej, poradnictwa dla par oraz edukacji seksualnej dorosłych i młodzieży.
12-letnie doświadczenie w poradnictwie psychologicznym, również przez internet i telefon.
Pomoc psychologiczna w obszarze życia seksualnego.

Zakres oferowanej pomocy:
- problemy w związkach, porady dla par, rozwiązywanie konfliktów w małżeństwach, poprawa komunikacji i wzajemnego zrozumienia, rozstanie, rozwód, zdrada, kryzysy w związkach, trudności w nawiązaniu i utrzymaniu relacji miłosnej
- seks, edukacja seksualna, niedopasowanie seksualne w związku, problemy małżeńskie których przyczyną są kłopoty seksualne, trudności w rozpoczęciu badz kontynuowaniu życia seksualnego, trudności w kontynuowaniu życia seksualnego po przerwie, rozstaniu, zmianie partnera, dysfunkcje seksualne kobiet i mężczyzn, psychogenne kłopoty z erekcją, kłopoty z wytryskiem ( jestem psychologiem - nie prowadzę farmakoterapii i nie przeprowadzam badań fizykalnych), obniżone potrzeby seksualne, kłopoty z dopasowaniem seksualnym, niesatysfakcjonujące zbliżenia, brak orgazmu, dojrzewanie psychoseksualne
- problemy psychiczne, kryzysy emocjonalne, utrata bliskiej osoby, podejmowanie decyzji.

Oferuję pomoc obejmującą sferę emocjonalna, relacyjną i seksualną, kierowaną do osób dorosłych oraz młodzieży. Poradnictwo psychologiczne, wsparcie psychologiczne i psychoseksualne, konsultacje, psychoedukacje, poradnictwo i wsparcie dla par, edukacje seksualna.
W pracy wykorzystuję doświadczenie teoretyczne i praktyczne, podejście zintegrowane, dostosowane do sytuacji i potrzeb zgłaszającej się osoby.

Jestem psychologiem - nie prowadzę farmakoterapii i nie przeprowadzam badań fizykalnych.
Jesli nie jesteście Państwo pewni czy zakres oferowanej przeze mnie pomocy wpisuje sie w Państwa aktualne potrzeby/kłopoty to serdecznie prosze o kontakt: lenafrankowska@o2.pl

Zapraszam na sesje/konsultacje indywidualne i partnerskie - stacjonarnie - we Wrocławiu na ul. Tomaszowskiej 2a (skrzyżowanie z ul. Wesołą), boczna Kamiennej. Centrum Wrocławia, okolice dworca PKS, PKP, Aquaparku.
Proszę o punktualne przybycie.
Płatność gotówką.
Dodatkowe informacje i terminy: lenafrankowska@o2.pl

Oferuję również sesje telefoniczne (krajowe) i online - przez internet, za pomocą komunikatora GG (spotkanie w formie tekstowej), wiadomosci email i komunikatora Skype (spotkanie online audio badz rowniez z video).
Forma spotkań przez internet jest szczegolnie dogodna dla osób przebywających poza granicami kraju, za miastem, pracujacych do późna, w delagacjach, niepełnosprawnych, chorujących. Również dla wszystkich którzy pragną zachowania komfortu pozostania we własnym domu.
Spotkania telefoniczne dostępne są tylko dla osób przebywających w kraju.
Dodatkowe informacje i terminy: lenafrankowska@o2.pl

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego, w ramach studiów szkoliłam się z zakresu psychologii klinicznej. Ukończyłam studia podyplomowe Seksuologia kliniczna, pod kierownictwem prof. Zbigniewa Lwa-Starowicza, w Warszawie. Systematycznie pogłębiam wiedzę i doświadczenie.
Uczestniczyłam w licznych szkoleniach i treningach z zakresu psychologii, seksuologii i terapii par.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawiorlanej. Aktualnie w procesie kształcenia i certyfikacji w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej.
Kształciłam się w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii, Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, Polskim Instytucie Ericksonowskim, Wrocławskim Uniwersytecie Medycznym oraz Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Posiadam doświadczenie w zakresie pomocy psychologicznej oraz psychoseksualnej dla osób i par oraz edukacji seksualnej; zgromadzone podczas pracy w placówkach świadczących pomoc psychologiczną i seksuologiczną. Pracowałam i odbywałam staże między innymi w: Poradni dla osób w kryzysie emocjonalnym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Centrum Telemedycznym Qzdrowiu, Ośrodkach Pomocy Społecznej w woj. dolnośląskim, Zakładzie Karnym we Wrocławiu oraz w Specjalistycznym Zespole Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu.
Prowadzę własną praktykę od ponad 12 lat oraz współpracuje aktualnie w zakresie świadczenia pomocy psychologicznej i seksuologicznej z Wielkopolską Akademią Nauki i Rozwoju, Centrum Terapii Promitis.


Zapraszam na sesje/konsultacje indywidualne i partnerskie:
- stacjonarnie - we Wrocławiu na ul. Tomaszowskiej 2a (skrzyżowanie z ul. Wesołą), boczna Kamiennej
- przez internet (GG, Skype - audio/video)
- przez telefon (krajowe)
Dodatkowe informacje na temat zakresu oferowanej pomocy i dodatkowe terminy: lenafrankowska@o2.pl

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psycholog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła

Opinie

Ilość opinii: 4

|

Średnia Ocen: 5

Wizyty mi pomagają, od 3 miesięcy się spotykam z Panią Leną. Dobry lekarz

Odpowiedz lekarza:

Serdecznie dziękuję za pozytywna opinię. Pozdrawiam
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo polecam Panią Psycholog. Jest osobą niezwykle ciepłą, tworzącą przyjazną atmosferę bezpieczeństwa. Bardzo dużo skorzystałem z terapii.

Odpowiedz lekarza:

Bardzo dziękuję Panie Michale. Do zobaczenia
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Polecamy Panią Lenę Frankowską, bardzo nam pomogła, kiedy rozpadał sie nasz długoletni związek. Otrzymalismy wiele cennych wskazówek i motywacje do zmian. Teraz juz potrafimy sami sobie radzic z codziennymi kłopotami. Warto sporobowac!

Odpowiedz lekarza:

Dżiękuję Panstwu za pozytywne zaopiniowanie spotkań. Wszystkeigo dobrego!
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Polecam Panią Lenę, osoba bardzo kompetentna, ciepła. Zaangażowana w prace. Udziela wielu cennych wskazówek, słucha. Bardzo skorzystałam na terapii, skorzystał mój związek. Dziękuje. Polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Podobni lekarze


Wrocław - znani lekarzeSzukasz psychologa z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza