Wyszukiwanie lekarzy


Strona główna

Strona główna serwisu zawiera wyszukiwarkę (1), dzięki której możesz w łatwy sposób znaleźć specjalistę dla siebie: wystarczy wypełnić co najmniej jedno z pól (zalecamy oba – umożliwi to uzyskanie większej dokładności wyników), a następnie kliknąć klawisz [Enter] lub ikonę wyszukiwania. Pamiętaj, że po kliknięciu w pole Kto, pojawi się lista najpopularniejszych specjalizacji, a w pole Gdzie – krótka lista miast. Możesz dzięki temu przyspieszyć wyszukiwanie lekarza, klikając w wygenerowane podpowiedzi. Warto również zauważyć, że lista zmienia się dynamicznie, stosownie do wpisywanego przez Ciebie tekstu.

Możesz również użyć przycisków (2) i (3), które przeniosą Cię na stronę rankingu lekarzy.

Strona główna

 

Ranking lekarzy

Na tej stronie znajdziesz:

  • wyszukiwarkę, działającą na takich samych zasadach, jak ta na stronie głównej,
  • krótką listę specjalizacji,
  • kilku polecanych lekarzy – na profil każdego z nich możesz przejść, klikając na jego zdjęcie lub nazwisko,
  • popularne miasta.

Możesz również wyświetlić pełną listę specjalizacji, za pomocą przycisku Pokaż wszystkie, w sekcji wyboru specjalizacji.

 

Wyniki wyszukiwania

Na tej stronie możesz zobaczyć listę lekarzy, utworzoną w odpowiedzi na Twoje zapytanie, dziesięć profili na każdej stronie. Podane przez Ciebie kryteria wyszukiwania widoczne są w wyszukiwarce na górze strony, taka sama znajduje się również pod listą specjalistów.

Wyniki wyszukiwania

W trakcie przeglądania listy specjalistów możesz w każdym momencie wrócić do wyszukiwarki, jeżeli nie będzie ona widoczna już na ekranie, za pomocą przycisku lupy, który pojawi się w prawym dolnym rogu ekranu.

Nad listą lekarzy znajdziesz również narzędzia, dzięki którym możesz wybrać specjalistów oferujących usługi tylko w danym zakresie cenowym, a także posortować według jednego z trzech kryteriów.Kryteria wyszukiwania

Pamiętaj, ze jeżeli nie możesz znaleźć specjalisty, a szukasz lekarza w konkretnym zakresie cenowym lub filtrujesz wyniki według kryterium Korzystna cena, może to oznaczać, że specjalista nie uzupełnił cennika usług.

Z lewej strony ekranu znajdziesz dodatkowe filtry specjalizacji oraz popularnych miast. W przypadku specjalizacji, kliknięcie na przycisk Pokaż więcej spowoduje, że będziesz mógł przewijać tę listę. Możesz również użyć pola wyszukiwania na górze sekcji filtru.
Sekcja popularnych miast umożliwia szybkie filtrowanie specjalistów z kilku najpopularniejszych miast w Polsce. Jeżeli nie znajdziesz tam interesującej Cię miejscowości, wpiszą ją w wyszukiwarkę na górze lub dole strony.

Filtr specjalizacji Popularne miasta

Pamiętaj, że wszystkie zmiany, które wprowadzasz klikając na listach filtrowania, zmieniają od razu wyniki wyszukiwania

Gdy już znajdziesz poszukiwanego przez siebie specjalistę, kliknij na jego zdjęcie profilowe, nazwisko lub przycisk Przejdź do profilu, aby przenieść się na stronę profilową lekarza.