KlinikaNadgarstka

KlinikaNadgarstka

Specjalizacje:

O placówce

Jesteśmy zespołem lekarzy ortopedów, zajmujących się diagnozowaniem i leczeniem dolegliwości bólowych nadgarstka, a w szczególności ZESPOŁEM CIEŚNI KANAŁU NADGARSTKA.

Działamy na terenie Poznania i Środy Wielkopolskiej.
Współpracę rozpoczęliśmy w 2007 roku. Od tego czasu udało nam się pomóc bardzo wielu chorym z przewlekłymi bólami i drętwieniami rąk.

Szczególną wagę przywiązujemy do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach krajowych i zagranicznych. Wciąż uczymy się nowych metod, ulepszamy technikę operacyjną, doskonalimy wars...

pełny opis

Dane adresowe i kontakt

KlinikaNadgarstka

ul. Chwaliszewo 19A, Poznań

Brak mapy. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Opinie o lekarzach

Ilość opinii: 3

|

Średnia Ocen: 5

Opinia o lekarzu

Jędrzej Kosmowski

Możliwość kontaktu telefonicznego i mailowego z doktorem to duży plus. Doktor wysyła skierowania na rentgena poprzez e-mail. Nie spotkałam się nigdzie indziej z takimi rozwiązaniami. Nowoczesny doktor :)

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Opinia o lekarzu

Jędrzej Kosmowski

Polecam specjalistę, jakim z całą pewnością jest Pan dr Kosmowski. Ja miałam duże halluksy na obydwu stopach, od podstawówki. Operowałam je 2 lata temu, po jednej stopie z roczną przerwą pomiędzy stopami. Halluksy i ból z nimi związany zniknął bezpowrotnie.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Opinia o lekarzu

Jędrzej Kosmowski

Jestem bardzo zadowolona z pomocy, którą otrzymałam od pana doktora Kosmowskiego. Jest bardzo profesjonalnym lekarzem, przy tym nie pozbawionym empatii i właściwego podejścia do pacjenta. Polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobraWyszukaj swojego lekarza