Gabinet lekarski

Gabinet lekarski

Specjalizacje:

Chirurgia, Dermatologia i wenerologia, Fizjoterapia, więcej...

Miejsce przyjęć i kontakt

Gabinet lekarski

, Rzeszów

pokaż telefon

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Specjalizacje

 • Chirurgia
 • Dermatologia i wene...
 • Fizjoterapia
 • Ginekologia
 • Interna
 • Medycyna rodzinna
 • Neurologia
 • Okulistyka
 • Ortopedia i traumat...
 • Pediatria
 • Położnictwo i ginek...
 • Psychologia
 • Stomatologia

Lista lekarzy

lekarz dentysta Witold Ciepiela

lekarz dentysta

Stomatolog

lekarz dentysta Iwona Denenfeld

lekarz dentysta

Stomatolog

lekarz dentysta Teresa Stępień

lekarz dentysta

Stomatolog

lekarz dentysta Natalia Tasior

lekarz dentysta

Stomatolog


Opinie o lekarzach

Ilość opinii: 8

|

Średnia Ocen: 4.5

Opinia o lekarzu

Anna Wołpiuk

Człowiek z powołaniem. Bezproblemowy kontakt, serdeczna. Stara się zrobić wszytko, aby pomóc. Bardzo dokładny! Wszystko na swoim miejscu! Ma wielkie serce! świetnie trafiłam dziękuję!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Opinia o lekarzu

Katarzyna Wilkos

Człowiek z powołaniem. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Jestem ogromnie wdzięczny. życzliwa, jest bardzo kontaktowa. Bardzo uprzejmie pomaga, skuteczna, bardzo polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Opinia o lekarzu

Jadwiga Nowosad

Genialna, pełen konkret, słuchająca pacjenta, serdeczna, lekarz nowosad, jest 100% zaangażowana, bardzo uprzejmie pomaga, gabinet może być, tłumaczy wszelkie problemy, świetnie trafiłem dziękuję!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Opinia o lekarzu

Wiesław Mendyka

Przesympatyczny lekarz, z ogromną ilością empatii względem pacjenta. Zarazem wysoko wykfalifikowany specjalista z ogromną ilością wiedzy. Pobyt w szpitalu pod opieką tego lekarza to sama przyjemność.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Opinia o lekarzu

Maria Skoczek-Janicka

Maria Skoczek Janicka nie powinna mieć tytułu lekarza ginekologii. Kobieta jest niedelikatna, nie słucha pacjenta. Bylam zadowolona, że wizytę miałam umówiona parę dni po zadzwonieniu. Powiedzialam że przychodzę z problemem takim, iż podczas stosunku mam nieznośne bóle pochwy. Podczas wywiadu zapytała jedynie czy rodziłam, czy roniłam i kiedy miałam ostatnio okres. Kazała mi się rozebrać, usiadłam na fotelu, chciała mi zrobić cytologię, kiedy włożyła wziernik powiedziałam że mnie boli, nie zwróciła na to uwagi, kiedy lekko krzyknęłam, wyjęła wziernik, powiedziała że przerywamy badanie, kazała mi się ubrać. Stwierdzila, że dziwi mi się, iż współżyje a boli mnie podczas wkładania wziernika, odpowiedziałam, że na tym polega cały mój problem, a ona na to, że członek jest większy od wziernika i dziewczynki które jeszcze nie współżyły nie odczuwają bólu koniec kropka. Wtedy wyszłam ze łzami w oczach i trzasnelam za sobą drzwiami. Ta "doktor" kompletnie nie chciała mi pomóc, zrzuciła winę na mnie, że nie możemy wykonać badania bo mnie boli, a przecież właśnie przyszłam po to aby zbadać dlaczego mnie boli, była oschła, mówiła bardzo cicho, że nie raz musiałam prosic, żeby powtórzyła. Juz się dowiedziałam, dlaczego tak szybko zostałam umówiona na wizytę.

Zgłoś naruszenie

Jesteś tym lekarzem? Przejmij profil i odpowiedź na opinię!

bardzo zła

Opinia o lekarzu

Wiesław Mendyka

Wspaniały Człowiek! Doskonały specjalista, fachowiec, chirurg o niesamowitej wiedzy i doświadczeniu. Przy takim Doktorze znika lęk przed lekarzem i szpitalem, bo można Mu w pełni zaufać i się nie zawieść. Zawsze dobrze oceni stan choroby, zapisze właściwe leki. To szczęście trafić do Niego!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Opinia o lekarzu

Zdzisława Wróblewska

To jedyna lekarka, do której nie boję się chodzić.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Opinia o lekarzu

Wiesław Mendyka

THE BEST!!! Pozdrawiam serdecznie Pana Doktora! Jest to człowiek z prawdziwym wielkim sercem! Ma to coś, czego inni chirurdzy nie mają - to dar intuicji na miarę dr. Wilczura (książka i film "Znachor"). Jego wiedza jest ogromna, a ręka chirurga-operanta to najwyższa klasa! Nie będę zanudzał opowieścią o moim przypadku... Najlepsze światowe kliniki mogą pozazdrościć tak wybitnego fachowca z Rzeszowa, Dębicy... to Wielkie szczęście pacjentów, których w opiece ma doktor! On zaraz wie, gdzie tkwi problem! Polecam wszystkim Pana dr. Mendykę. Przy nim nie ma się czego bać! Dużo zdrowia, Panie Profesorze!!!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobraWyszukaj swojego lekarza