CZAR-DENT Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej

CZAR-DENT Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej

O placówce

Centrum Implantologii i Stomatologii CZAR-DENT to wyjątkowe miejsce. Najwyższe standardy, najnowocześniejszy sprzęt, innowacyjne metody i wysoce wykwalifikowany personel sprawiły, że Centrum znalazło się w czołówce najlepszych gabinetów w Polsce i na świecie.

W Centrum CZAR-DENT stosujemy zasady "kompletnej stomatologii", której ideą jest kompleksowa obsługa Pacjentów w oparciu o najwyższe normy. Wykorzystujemy wysokiej klasy materiały, gwarantując przy tym trwałość i niezawodność naszych prac. Mamy świadomość tego, że będąc liderem w branży, ciąży na nas ogromna odpowiedzialność, a...

pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (chirurg stomatologiczny) od 150.00 zł
wizyta lekarska (periodontolog) od 150.00 zł
wizyta lekarska (protetyk stomatologiczny) od 150.00 zł
wizyta lekarska (stomatolog) od 100.00 zł
wizyta lekarska (stomatolog dziecięcy)
więcej

Miejsce przyjęć i kontakt

CZAR-DENT Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej

ul. Świętokrzyska 5, Lok U2, Białystok, Antoniuk

pokaż telefon

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Specjalizacje

  • Chirurgia stomatolo...
  • Periodontologia
  • Protetyka stomatolo...
  • Stomatologia
  • Stomatologia dzieci...

Lista lekarzy

Opinie o lekarzach

Ilość opinii: 15

|

Średnia Ocen: 5

Opinia o lekarzu

Michał Piszczatowski

delikatny i dokładny. Leczenie kanałowe miałam w pozycji leżącej. A leżałam pod mikroskopem. Pierwszy raz. Bezboleśnie, a myślałam, że kanałówka zawsze musi boleć - tak mi mówiono. Polecam w 1000000000000% tego lekarza. I w dodatku bardzo sympatyczny P.S. i przystojny

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Opinia o lekarzu

Michał Czarnowski

Dr Czarnowski Michał - lekarz dentysta przyjmujący w Czar-Dent. Jestem jego pacjentem od prawie dwóch miesięcy, przy czym odbyłem dopiero 5 wizyt. Leczenie kanałowe w dwóch zębach, odbudowa jedynki (na zakończenie) i łatanie dziur mniejszych i tych większych. Brzmi groźnie, prawda?! A w rzeczywistości przy znieczuleniu, jakie aplikuje mi dr Czarnowski, jedynym bólem jaki odczuwam, to ten od trzymania otwartej twarzy przez średnio godzinę z minutami. Poza tym ciężko było mi na początku zaakceptować gumę (w sensie jakaś membrana, a nie ta do żucia), którą zakłada mi doktor do leczenia - teraz doceniam to, że nie leje mi się nic do gardła :-). A więc leczenie oceniam w najwyższych kategoriach. Podobnie jest z pozostałymi dziedzinami. Zanim położę się na fotelu (tam się leży), jest mi tłumaczony zakres i jak to ładnie dr Michał nazywa, procedury, jakie wykona na tej wizycie. Panie z recepcji zawsze dzwonią i przypominają o wizycie, a przełożenie wizyty, kiedy coś mi wypadło, nie stanowi problemu ani nie spotyka się z jakąś wielką łaską. No i na koniec, chociaż to najmniej ważne - fajnie wygląda ten gabinet.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Opinia o lekarzu

Bogusława Czarnowska

Cudowna lekarz. Jako jedyna podjęła się próby leczenia, bo popłakałam się prosząc o pomoc. Wiem jakie jest ryzyko. Wszystko doktor wytłumaczyła mi tak jak dziecku. Powoli, cierpliwie. Nawet rysowała tak, bym zrozumiała, gdzie jest mój problem dokładnie. Wiem na czym polega leczenie i wiem, że będzie długotrwałe. Dziękuję bardzo za Pani czas i Pani serdeczność!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Opinia o lekarzu

Monika Gryko

Sprytna stomatolożka. Delikatna. Z rewelacyjnym podejściem do dzieci

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Opinia o lekarzu

Michał Czarnowski

Dziś (23.12.2015) byłem na fotelu Doktora i okazało się, że, mimo że to nie wigilia, dentysta mówi ludzkim głosem. A tak poważnie: Wygodnie - bo się leży. Przyjemnie, bo oprócz lekarza - jest fajna asystentka. Prawie bezboleśnie - bo komputerowo znieczulony. Precyzyjnie - bo doktorowi towarzyszył mikroskop. Przewidywalnie - wiedziałem, co będzie robione i za ile. Śmiesznie - bo wychodząc potknąłem się o asystentkę :-) pozdrawiam

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Opinia o lekarzu

Bogusława Czarnowska

Staranna, z ogromną wiedzą i umiejętnościami, delikatna, bardzo, ale to bardzo dokładna, cierpliwa, empatyczna, energiczna, dbająca o każdy szczegół, z wyrafinowanym zmysłem estetycznym, nowoczesna, inspirująca, motywująca, kojąca, dbająca, elektryzująca pozytywnie, wyrozumiała, zabiegana, opiekuńcza... w sumie mogłabym tak bez końca. A jednym słowem podsumowania jest: POLECAM

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Opinia o lekarzu

Michał Czarnowski

Moim zdaniem dentysta ten jest świetny. Młodo wygląda, ale to raczej zaleta niż wada. Pierwszy raz leczona byłam na fotelu na leżąco - dość ciekawe :-) Delikatny, troskliwy i małomówny, co z perspektywy mojej sytuacji, gdy leżę na fotelu z otwartą buzią - jest kolejną zaletą. Poprzedni stomatolog zwykł pytać mnie o wszystko, co było bardzo irytujące. A tutaj padają oczywiście pytania, ale tylko takie, które mają za zadanie określenie mojego samopoczucia podczas zabiegu, itp.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Opinia o lekarzu

Bogusława Czarnowska

Deklasuje wszystkich specjalistów, u których byłem do tej pory. Nokaut jeszcze przed gongiem! Tym, co potrafi, czym dysponuje sprzętowo, jak rozmawia i tłumaczy! Formalnie i oficjalnie sugeruję zmienić swoich dentystów na dr Czarnowską, ale dopiero gdzieś za około 7 miesięcy - kiedy ja skończę leczenie!!!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Opinia o lekarzu

Bogusława Czarnowska

Nie lubię i nigdy nie polubię chodzenia do dentystów, ale jeżeli już ktoś ma się grzebać w mojej "jamie ustnej" - niech robi to dobrze - dlatego jestem pacjentem dr Czarnowskiej! Profesorka z najwyższej półki! Polecam

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Opinia o lekarzu

Monika Gryko

Byłam u dr Moniki i mogę polecić jej usługi zwłaszcza tym, którzy boją się dentystów. Pani doktor rozluźniła atmosferę i świetnie znieczuliła. Nic nie czułam, a miałam leczenie kanałowe. Ciekawym doświadczeniem jest leżenie na fotelu. Spotkałam się z tym po raz pierwszy.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Opinia o lekarzu

Bogusława Czarnowska

To była moja pierwsza wizyta od chyba 5 lat u dentysty i tylko przypadek chciał, że trafiłem akurat do tej pani doktor. Zawsze cieszyłem się dobrymi zębami, aż nagle zaczął mnie jeden boleć. Bałem się, że to objaw już ostateczny i reszcie zębów też już coś dolega. Okazało się jednak, że faktycznie mam bardzo dobre zęby i to nie ząb, a rana na dziąśle dawała takie dolegliwości. A więc wniosek jest taki, ze doktor podchodzi do pacjenta nie jak do skarbonki i nie stara się wyciągnąć kasy, wynajdując nieistniejące problemy. Brawo! Uczciwością zyskała Pani moją sympatię!!!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Opinia o lekarzu

Michał Czarnowski

Fajny lekarz, chociaż jak pierwszy raz go zobaczyłem, myślałem, że ucieknę z gabinetu. Pomyślałem, że nie chcę, aby ktoś tak młody grzebał mi w zębach. Nawet poprosiłem w recepcji o zmianę, ale było już trochę za późno. Ale co się okazało? Ten lekarz taką kanałówkę mi strzelił, że nawet nie zorientowałem się kiedy skończył. Zupełnie nic nie bolało. Dr Michał straszył, że może boleć jeszcze po zabiegu w domu, ale niczego takiego nie doświadczyłem. Wszystko jest ok. A więc zostaje mi tylko jedno: polecić tego Pana jako naprawdę dobrego "kanalarza", czyli speca od leczenia kanałowego! Jeżeli tak przykłada się do swojej pracy, niedługo będzie profesorem!!!!!!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Opinia o lekarzu

Bogusława Czarnowska

Trudno mi fachowo oceniać pracę, bo nie jestem stomatologiem, ale wiem natomiast, że w Czardencie czułam się dobrze, a lekarz (dr Czarnowska) wydała mi się osobą nie tylko fachową, ale też bardzo uprzejmą i sympatyczną. Coraz rzadziej spotyka się w różnych miejscach takich ludzi, którzy łączą w sobie te dwie cechy. Chciałabym więc podziękować doktor i chciałabym polecić gabinet, bo naprawdę warto dla zdrowia nie tylko zębów, ale też zdrowia psychicznego! Całusy!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Opinia o lekarzu

Bogusława Czarnowska

Konkretnie, prawie przyjemnie i na temat - tak można opisać w kilku słowach moją pierwszą wizytę w gabinecie. Został mi przedstawiony wariantowy plan leczenia uwzględniający kilka rozwiązań - od tych najdroższych i najefektywniejszych, po te tańsze, ukierunkowane na kompromis. Jestem zadowolony z pierwszej wizyty. Zdiagnozowano mnie jak jeszcze nigdy dotąd. Dr Czarnowska pokazała problemy, dokładnie wytłumaczyła, jakie mogą być skutki zaniechania leczenia i jakie efekty mogłaby osiągnąć, gdybym się zdecydował usiąść na fotel w gabinecie. Co do samego leczenia - wypowiem się po kilku wizytach, ale myślę, że jeżeli chodzi o diagnostykę - jest to miejsce, które warto odwiedzić!!!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Opinia o lekarzu

Bogusława Czarnowska

Trafiłem do dr Czarnowskiej z polecenia mojego stomatologa ,na leczenie perio. I tak mi się spodobało (leczenie było nie tylko skuteczne, ale też prowadzone naprawdę na innym poziomie, dotychczas mi nieznanym), że chciałem się przenieść do Czar-Dent. Doktor jednak stwierdziła, że mój dotychczasowy dentysta naprawdę dobrze leczy i jeżeli nie mam żadnych do niego zastrzeżeń - powinienem zostać u niego. I tu mnie zaskoczyła. Idąc do Czar-Dentu myślałem, że jako prywatna firma będą chcieli wydrzeć każdy grosz, ale tu zadziałała zwykła ludzka poczciwość. Zrobiła to, co powinna i z podziękowaniem i pozdrowieniami dla mnie i mojego lekarza, pożegnała się ze mną. Szacunek Pani Doktor Dariusz Walczewski - ten z siwą bródką.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobraWyszukaj swojego lekarza