Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 3.30 z 4 opinii

lekarz Zdzisława Ścibór

Specjalizacje:

Internista, Endokrynolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 59
Ostatnie 7 dni 453
Odsłon w zeszłym miesiącu 1900

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Od dłuższego czasu odczuwasz niepokojące oznaki w Twoim ciele? Głowisz się, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Zdzisława Ścibór jest profesjonalnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i wykrywaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Astma, Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW) i innych stanów, które męczą pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje wahania oraz skieruje do innego specjalisty. Po wszystkich badaniach zaproponuje dedykowany plan i metodę leczenia. Głównymi problemami, które lekarz Zdzisława Ścibór diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Zdzisława Ścibór umów się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno udzieli rady, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Łódź (woj. lodzkie), Zdzisława Ścibór przyjmuje w gabinecie Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi, pod adresem ul. Wólczańska 191/195. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (endokrynolog)
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 4

|

Średnia Ocen: 3.3

Nie polecam wizyty u pani doktor.Pani doktor robi łaskę że wogóle przyjmuje pacjentów, kiedy zadawałam pytania nakrzyczała na mnie ,do domu wróciłam bardzo załamana, ponieważ dalej nie wiedziałam nic na temat stanu swojego zdrowia.Wiecej dowiedzialam sie z interentu o swojej chorobie niż od pani doktor.To pani doktor jest dla pacjenta ,a nie pacjenta traktuje jak zło konieczne .Nie polecam zwłaszcza że tak długo trzeba czekać na wizytę u specjalisty.Na wizytę czekałam 13 miesięcy.

Zgłoś naruszenie

Jesteś tym lekarzem? Przejmij profil i odpowiedź na opinię!

zła

Nie polecam.Zgadzam się całkowicie z opinią Joanny.Na wizycie u Pani Doktor czułam się jak nieproszony gość.To raczej gburowaty i nieuprzejmy urzędnik nie lekarz ,który bardzo widocznie daje pacjentowi odczuć ,że go nie lubi i nie chce leczyć ale ............musi.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Zdadzam się całkowicie z tą opinią

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Nie polecam!!!!! Pani doktor jest osobą wiecznie niezadowoloną, zgorzkniałą i wręcz obrażoną na pacjenta i cały świat otaczający. Zero kontaktu z pacjentem. Po wizycie u Pani doktor pacjent wie tyle samo na temat swojego zdrowia co przed. W gabinecie najlepiej siedzieć cicho, nie odzywać się, nie zadawać pytań gdyż może to doprowadzić do wybuchu negatywnych uczuć wobec pacjenta. Pani doktor odpowiadając na pytanie jest w stanie nawet nakrzyczeć na pytającego. Chory człowiek potrzebuje zainteresowania, wsparcia, zrozumienia,uśmiechu, ludzkich odruchów czego absolutnie nie otrzyma od Pani doktor. W gabinecie pacjent jest traktowany przez wiecznie naburmuszoną Panią doktor jak zło konieczne.

Zgłoś naruszenie

Jesteś tym lekarzem? Przejmij profil i odpowiedź na opinię!

bardzo zła


Łódź - znani lekarzeSzukasz internisty z miejscowości Łódź?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza