Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Zdzisława Ścibór,
średnia 3.70 z 3 opinii

lekarz Zdzisława Ścibór

Specjalizacje:

Internista, Endokrynolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 53
Ostatnie 7 dni 431
Odsłon w zeszłym miesiącu 1738
Przejmij profil i uzupełnij dane

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Od dłuższego czasu odczuwasz niepokojące oznaki w Twoim ciele? Głowisz się, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Zdzisława Ścibór jest profesjonalnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i wykrywaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Astma, Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW) i innych stanów, które męczą pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje wahania oraz skieruje do innego specjalisty. Po wszystkich badaniach zaproponuje dedykowany plan i metodę leczenia. Głównymi problemami, które lekarz Zdzisława Ścibór diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Zdzisława Ścibór umów się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno udzieli rady, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Łódź (woj. lodzkie), Zdzisława Ścibór przyjmuje w gabinecie Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi, pod adresem ul. Wólczańska 191/195. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (endokrynolog)
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła

Opinie

Ilość opinii: 3

|

Średnia Ocen: 3.7

Nie polecam.Zgadzam się całkowicie z opinią Joanny.Na wizycie u Pani Doktor czułam się jak nieproszony gość.To raczej gburowaty i nieuprzejmy urzędnik nie lekarz ,który bardzo widocznie daje pacjentowi odczuć ,że go nie lubi i nie chce leczyć ale ............musi.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Zdadzam się całkowicie z tą opinią

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Nie polecam!!!!! Pani doktor jest osobą wiecznie niezadowoloną, zgorzkniałą i wręcz obrażoną na pacjenta i cały świat otaczający. Zero kontaktu z pacjentem. Po wizycie u Pani doktor pacjent wie tyle samo na temat swojego zdrowia co przed. W gabinecie najlepiej siedzieć cicho, nie odzywać się, nie zadawać pytań gdyż może to doprowadzić do wybuchu negatywnych uczuć wobec pacjenta. Pani doktor odpowiadając na pytanie jest w stanie nawet nakrzyczeć na pytającego. Chory człowiek potrzebuje zainteresowania, wsparcia, zrozumienia,uśmiechu, ludzkich odruchów czego absolutnie nie otrzyma od Pani doktor. W gabinecie pacjent jest traktowany przez wiecznie naburmuszoną Panią doktor jak zło konieczne.

Zgłoś naruszenie

Jesteś tym lekarzem? Przejmij profil i odpowiedź na opinię!

bardzo zła


Podobni lekarze


Łódź - znani lekarzeSzukasz internisty z miejscowości Łódź?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza