Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Zbigniew Wylegała
średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Zbigniew Wylegała

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 47
Ostatnie 7 dni 387
Odsłon w zeszłym miesiącu 1573
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 11

O lekarzu

Witamy na profilu. Od jakiegoś momentu doskwierają Ci nieprzyjemne sygnały w Twoim organizmie? Zgłębiasz wiedzę, który lekarz Cię zdiagnozuje? Lekarz Zbigniew Wylegała jest kompetentnym lekarzem, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Astma, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które alarmują pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje problemy jak również proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po przeprowadzonych badaniach wyjaśni dedykowany plan i metodę leczenia. Zasadniczymi chorobami, które lekarz Zbigniew Wylegała diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Zbigniew Wylegała umów się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno podpowie, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Kraków (woj. malopolskie), Zbigniew Wylegała przyjmuje w placówce Szpital Specjalistyczny im. Józefa Dietla w Krakowie, adres: ul. Skarbowa 4. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Wizyta bez problemu, wyrozumiały, bardzo profesjonalny, przesympatyczny. Jest oddany pacjentowi, o wysokiej kulturze osobistej. Ze zrozumieniem podchodzi do pacjenta. Ma wielkie serce.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Kraków - znani lekarze

Barbara Pasternak fizjoterapeuta, Stella Jaszczewska pediatra, Mariusz Kafara kardiolog, Maria Danielak pediatra, Wojciech Słodowski anestezjolog, Maria Szumska stomatolog, Tomasz Basta ginekolog, Edward Paziewski okulista, Irena Starzyk-Kozińska ginekolog, Iwona Górska-Stoch lekarz rodzinny, Jaroslaw Zalewski kardiolog, Izabela Witkowicz radiolog, Jolanta Borowska-Sawa stomatolog, Teresa Dźwigał psycholog, Iwona Ochrem neurolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Kraków?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza