Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Wojciech Suchcicki

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 47
Ostatnie 7 dni 369
Odsłon w zeszłym miesiącu 1654
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 13

O lekarzu

Szukasz opinii? Od jakiegoś czasu wyczuwasz niepokojące symptomy w Twoim ciele? Głowisz się, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Wojciech Suchcicki jest właściwym lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz wykrywaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które alarmują pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje problemy jak również zleci okresowe badania profilaktyczne. Po wykonanych badaniach wyjaśni dedykowany plan i metodę leczenia. Newralgicznymi przypadłościami, które lekarz Wojciech Suchcicki diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Wojciech Suchcicki zgłoś się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno zasugeruje, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Ostrołęka (woj. mazowieckie), Wojciech Suchcicki przyjmuje w gabinecie Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce, al. Jana Pawła II 120 A. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Wielki podziw i szacunek dla pracy Pana Dr. Suchcickiego .Dziękuję z całego serca za pracę i leczenie .

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Ostrołęka - znani lekarze

Agnieszka Kalinowska-Dziwiszek stomatolog, Joanna Zawarska psychiatra, Barbara Borawska ginekolog, Sylwia Figura-Mirońska lekarz rodzinny, Hanna Ślubowska stomatolog, Róża Pyskło internista, Dariusz Świtaj chirurg, Jolanta Zembrzucka stomatolog, Krzysztof Dąbrowiecki stomatolog, Alicja Sierzputowska pediatra, Cezary Korzyński stomatolog, Agnieszka Suska-Szałkowska stomatolog, Jadwiga Załuska pediatra, Wiesława Kossakowska-Czasiuk położna, położnik, Tomasz Bednarski laryngolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Ostrołęka?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza