Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Wojciech Korejwo

Specjalizacje:

Internista, Reumatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 42
Ostatnie 7 dni 330
Odsłon w zeszłym miesiącu 1441

O lekarzu

Witamy na profilu. Od pewnego momentu wyczuwasz martwiące bodźce w Twoim organizmie? Rozważasz, który lekarz Cię zdiagnozuje? Lekarz Wojciech Korejwo jest odpowiednim specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które dręczą pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje problemy jak również zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po przeprowadzonych badaniach wyjaśni dedykowany plan i metodę leczenia. Newralgicznymi przypadłościami, które lekarz Wojciech Korejwo diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Wojciech Korejwo zapisz się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno zarekomenduje, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Sopot (woj. pomorskie), Wojciech Korejwo przyjmuje w placówce Centrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji Wiktormed, przy ul. Kilińskiego 12. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (reumatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięSopot - znani lekarze

Maciej Musiał psycholog, Barbara Sarankiewicz-Konopka dermatolog, Piotr Betlejewski chirurg, Grażyna Kot internista, Jolanta Dembowska stomatolog, Anna Pawłowska stomatolog, Joanna Gietkiewicz alergolog, Jarosław Marcinkiewicz internista, Janusz Emerich ginekolog, Kinga Kozicka-Kąkol internista, Agata Wieczorek stomatolog, Anna Wangler anestezjolog, Tadeusz Szeleziński ginekolog, Teresa Małaczyńska alergolog, Bogusław Mikaszewski laryngolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Sopot?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza