Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Włodzimierz Litwiniuk

Specjalizacje:

Internista, Pulmonolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 36
Ostatnie 7 dni 291
Odsłon w zeszłym miesiącu 1352
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 14

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od dłuższego czasu odczuwasz nieprzyjemne bodźce w Twoim ciele? Przymierzasz się, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Włodzimierz Litwiniuk jest profesjonalnym lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które dręczą pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje wahania a ponadto skieruje do innego specjalisty. Po przeprowadzonych badaniach zaproponuje dedykowany plan i sposób leczenia. Głównymi chorobami, które lekarz Włodzimierz Litwiniuk diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Włodzimierz Litwiniuk umów się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno zaproponuje, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Bydgoszcz (woj. kujawsko-pomorskie), Włodzimierz Litwiniuk przyjmuje w gabinecie Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii, przy . Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (pulmonolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii


Bydgoszcz

pokaż telefon

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Jestem pod wrażeniem. Bardzo zaangażowany. Wizyty są przyjemnością. Ma doskonały kontakt z pacjentem. O wysokiej kulturze osobistej. Ze zrozumieniem podchodzi do pacjenta. Skuteczny. Wszystkim szczerze polecam!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Bydgoszcz - znani lekarze

Malwina Wamka laryngolog, Mariusz Śniegowski ortopeda, Magdalena Grabowska psycholog, Agnieszka Meder internista, Elżbieta Buczkowska internista, Krystyna Kopa pediatra, Jolanta Siegert stomatolog, Jacek Skórczewski ginekolog, Marek Lewandowski ginekolog, Joanna Wyrębska-Ruge pediatra, Jarosław Bizoń ortopeda, Mirosław Kozak ortopeda, Julia Kęczkowska internista, Sylwia Zientek logopeda, Piotr Karaszewski ortopeda

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Bydgoszcz?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza