Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz dentysta Wiesława Sadowska-Socha

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 42
Ostatnie 7 dni 333
Odsłon w zeszłym miesiącu 1467

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Czujesz ból zęba? A może przypadkiem chcesz mieć ładne zęby? Bez względu na to, co Ci dolega i co Ci jest, warto umówić się na zapobiegawczy przegląd uzębienia. lekarz dentysta Wiesława Sadowska-Socha leczy dzieci i dorosłych w zakresie stomatologii zachowawczej i innych. Jesteśmy przekonani, że lekarz dentysta Wiesława Sadowska-Socha jest dobrym dentystą w Twoim mieście, dla którego jest ważne podejście do pacjenta i jakość usług oraz trwałość wykonywanych usług. A wszystko to przebiega w rodzinnej atmosferze i w korzystnych dla pacjenta cenach. Dentysta zajmuje się ogólną opieką stomatologiczną, stomatologią dziecięcą, endodoncją, m.in. zepsutym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów a także robieniem prostych ale również skomplikowanych zabiegów. Stomatolog wykrywa powstałe zmiany patologiczne oraz decyduje o optymalnym planie leczenia, co zapewnia doskonałe efekty. Jeśli poszukujesz świetnego specjalisty doskonale znalazłeś. W mieście - Gdańsk (woj. pomorskie), Wiesława Sadowska-Socha przyjmuje w placówce Gabinet Stomatologiczny., przy ul. Klonowa 1 22. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięGdańsk - znani lekarze

Bartosz Momot lekarz rehabilitacji medycznej, Michał Baluta ortopeda, Jarosław Płończak laryngolog, Teresa Wyszyńska-Sikora ortodonta, Irena Krella stomatolog, Piotr Klikowicz okulista, Małgorzata Siekierska-Hellmann endokrynolog, Maria Prośba-Mackiewicz stomatolog, Dariusz Pskit internista, Justyna Gibas stomatolog, Jarosław Gołaszewski chirurg, Dariusz Gąsecki chirurg, Anna Grundkowska laryngolog, Grażyna Drapikowska anestezjolog, Agnieszka Ogrodnik pediatra

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza