Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Weronika Rymer

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 56
Ostatnie 7 dni 428
Odsłon w zeszłym miesiącu 1891
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 5

O lekarzu

Witamy na profilu. Od jakiegoś momentu dokuczają Ci niepokojące symptomy w Twoim organizmie? Rozważasz, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Weronika Rymer jest wykwalifikowanym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które dręczą pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje problemy a także proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po przeprowadzonych badaniach wdroży dedykowany plan i sposób leczenia. Kluczowymi chorobami, które lekarz Weronika Rymer diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Weronika Rymer zgłoś się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno zaproponuje, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Wrocław (woj. dolnoslaskie), Weronika Rymer przyjmuje w placówce Gabinet lekarski, przy ul. Żeromskiego 60/5A. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Bezbłędna. Bardzo dobry specjalista, wspaniałe podejście do pacjenta. Z podejściem do chorego, o wysokiej kulturze osobistej. Rzetelna. Przyjemna wizyta. Bardzo dobry gabinet. Zasługuje na najwyższe uznanie.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Wrocław - znani lekarze


Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza